Nabídka všech modelů vozu Polo

Polo Vás ochrání. Je totiž vybaveno ještě více bezpečnostními asistenty než předchozí model a má přehled o všem, co se okolo Vás děje. Přitom je však centrem zájmu svého okolí. Důvodem je zcela nový design se sníženou boční linií, dynamickými rysy a nově navrženými světlomety. A platí to při každé jízdě.

Více o Volkswagen Polo

Polo má nyní nejenom značně větší rozměry, ale zaujme také novým dynamickým designem. Jeho bezpečnost je navíc vylepšena díky sériovým asistenčním systémům, jako např. systému nouzového brzdění "Front Assist", včetně funkce City Brake a s rozpoznáváním chodců.

Polo je výrazné, bezpečné a sportovní. Díky svým čistým tvarům a elegantně vedeným liniím je ztělesněním dokonalé harmonie designu a účelnosti. Zaujme svými komfortními, bezpečnostními a moderními funkcemi. Polo v každém probouzí touhu nastoupit do něj a vydat se na cestu.

K zajímavým prvkům interiéru vozu Polo patří osvětlení "Ambiente" (sériová výbava pro Highline), sedadla s volitelnými bederními opěrkami a nové dekory. Polo má také větší rozměry, což znamená více místa nad hlavou i pro nohy řidiče, spolujezdce i cestujících na zadních sedadlech.

Videogalerie Volkswagen Polo

Fotogalerie Volkswagen Polo

Fotogalerie Volkswagen Polo GTI

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj