Nabídka všech modelů vozu Q8

Výrazný design, průkopnické technologie a precizní zpracování splňující ty nejvyšší nároky - v novém Audi Q8 se prolínají všechna pozitiva, která značka Audi představuje. Svým sportovním vzhledem odkazuje na model Ur-quattro, zatímco prostřednictvím masky chladiče Singleframe v osmiúhelníkovém provedení současně naznačuje, že se soustředí na budoucnost. V interiéru čtyřdveřového SUV se budete cítit příjemně jako v obývacím pokoji: je prostorný, luxusní a nabízí maximální konektivitu. Důkazem, že tento vůz neomylně patří do digitálního věku, jsou nejen inteligentní operační systém a špičková navigační technologie, ale i ovládací rozhraní MMI touch a hlasové ovládání. O agilní a suverénní jízdu se postarají podvozek a pohon, díky nimž se s Audi Q8 můžete vydat i mimo vyasfaltované silnice.

Více o Audi Q8

Audi Q8 Vám bude na silnici dělat radost svou silou, dynamikou a efektivitou: jeho čistě mechanický mezinápravový diferenciál přenáší za běžných okolností hnací sílu na přední a zadní nápravu v poměru 40:60. V případě potřeby je většina hnací síly dodávána nápravě s lepší trakcí. Kromě standardního progresivního řízení, jehož přímost roste se zvětšováním úhlu otočení volantu, nabízí Audi na přání systém řízení všech kol. Jedná se o systém, který natáčí zadní kola až o 5 stupňů: při jízdě nízkou rychlostí v opačném směru než přední kola, čímž se zvýší agilita vozu, a při jízdě vysokou rychlostí ve stejném směru, což přispívá k vyšší stabilitě. Zásadní výhodou je také technologie částečně hybridního pohonu, tzv. mild hybrid (MHEV), která přináší vyšší efektivitu.

Audi Q8 je standardně vybaveno naším vrcholným infotainment systémem značky Audi, kterým je MMI Navigation plus. V systému je integrován modul pro přenos dat Audi connect. Mezi online služby systému Audi connect patří také schopnost systému předvídat cíle při plánování trasy. Dále je zde hlasové ovládání, které umožňuje rychle a bezpečně ovládat celou řadu rozmanitých funkcí. Na základě všech výše uvedených faktů se Audi Q8 stává inteligentním partnerem, se kterým lze vést dialog.

Po setmění Vám atmosféru v interiéru zpříjemní na přání dostupný paket ambientního a konturního osvětlení s možností výběru několika barevných odstínů, který zvýrazňuje i trojrozměrný, laserem vyrytý znak quattro nad schránkou v palubní desce, který je důkazem smyslu automobilky Audi pro vytříbené detaily.

Nezáleží na tom, zda potřebujete zaparkovat ve městě nebo cestujete na vzdálené místo, protože Audi Q8 Vás dokáže podpořit v celé škále rozmanitých situací. Mezi nabízené asistenční systémy patří například adaptivní asistent řízení, asistent pro hospodárnou jízdu, asistent pro průjezd křižovatkou, asistent pro změnu jízdního pruhu, asistent upozorňující na obrubník a prostorový kamerový systém. Za všemi uvedenými funkcemi stojí centrální řídicí jednotka asistenčních systémů řidiče. Ta nepřetržitě sleduje měnící se prostředí, propočítává různé parametry a na základě získaných informací řídí činnost asistenčních systémů. V závislosti na výbavě vozu jsou potřebná data získávána z až pěti radarových senzorů, šesti kamer, dvanácti ultrazvukových senzorů a laserového skeneru.

Audi SQ8 představuje kombinaci dynamického luxusního kupé, emocemi nabitého sportovního vozu a prostorného SUV. Audi RS Q8 disponující výkonem 441 kW (600 koní) na Vás udělá dojem, kromě svého výkonného RS charakteru, i svou mimořádnou všestranností, a to jak s ohledem na jízdní vlastnosti, tak z hlediska designu.

Videogalerie Audi Q8

Fotogalerie Audi Q8

Fotogalerie Audi SQ8

Fotogalerie Audi RS Q8

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj