Nabídka všech modelů vozu A6

Když se design snoubí s efektivitou a sportovní charakter se stylem. Když jdou inovace ruku v ruce s precizním chováním a každá křivka nese notnou dávku elegance. Když se forma skvěle doplňuje s funkcí a nad vším stojí pokrokový přístup. Takové spojení znamená jediné, třída manažerských vozů se může pochlubit novou vůdčí osobností: Audi A6 Limuzínou. Atletičtější než kdykoliv dříve. A suverénní, jak jsme u ní zvyklí.

Více o Audi A6

Na přání dostupné světlomety HD Matrix LED s dynamickými směrovými světly Vám poslouží hned dvěma způsoby. V roli řidiče Vám zajistí optimální osvětlení vozovky, aniž by oslňovaly protijedoucí vozidla, a současně prostřednictvím charakteristických krajních světelných segmentů opticky rozšíří příď Audi A6.

Na přání je k dispozici paket ambientního a konturního osvětlení, které podtrhuje fascinující linie interiéru Audi A6 a propůjčuje mu jedinečnou atmosféru, v níž se bude celá posádka cítit nadmíru příjemně. Precizní osvětlení kontur zdůrazňuje křivky přístrojové desky, středové konzole a dalších výrazných prvků interiéru ve 30 rozmanitých barevných odstínech, jejichž intenzitu lze plynule ztlumit.

Na přání je k dispozici sada dvou dotykových displejů rozhraní MMI High s ovládáním touch response s úhlopříčkami 10,1" a 8,6", které jsou elegantně zakomponovány do palubní desky a středové konzoly. Digitální rozhraní je na přání možné rozšířit o 12,3" displej přístrojové desky Audi virtual cockpit, který je jinak součástí systému MMI Navigation plus. Díky standardní možnosti individualizace lze vytvořit až sedm uživatelských profilů s nastavením dle priorit konkrétních řidičů. Funkce, které jsou pro řidiče zásadní, lze v rámci nabídky MMI stejně jako u chytrého telefonu uspořádat přetažením na požadované místo. Jedná se o systém, který nabízí flexibilní, pohodlná a především jednoduchá řešení.

Užívejte si budoucnost již nyní a zde: díky kombinaci perfektně sladěných senzorů, kamer a algoritmů Vaše Audi rozpozná, v jaké dopravní situaci se nacházíte, a vyhodnotí aktuální jízdní možnosti. Pokud budete chtít, pomůže Vám, a pokud nebude jiná možnost, zasáhne do řízení. Připojte se k nám na naší cestě směrem k autonomnímu řízení, abyste si mohli jeho výhody dopřávat co nejdříve.

Limuzína Audi S6 je sportovní multitalent, který vyniká svou všestranností a bohatou nabídkou technologií standardní výbavy v oblasti infotainmentu a jízdních asistenčních systémů, silnou hnací jednotkou a nezaměnitelným exteriérem.

Videogalerie Audi A6

Fotogalerie Audi A6

Fotogalerie Audi S6

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj