Nabídka všech modelů vozu Q5

Získáte v něm mnohem více než jen SUV. Nové Audi Q5 Vás nadchne spojením sportovnosti modelů Audi Avant s vysokou mírou praktičnosti, která Vám usnadní každodenní cestování. Jeho nový, sportovně laděný designový jazyk bude na první pohled fascinovat nejen Vás, zatímco za volantem Vás bude inspirovat jeho dynamika umocněná pohonem všech kol quattro.

Více o Audi Q5

Nové Audi Q5 Vás bude inspirovat spontánní a dynamickou akcelerací i hbitými reakcemi. Tyto vlastnosti jsou umocněny standardně dodávaným plně variabilním pohonem quattro, v rámci něhož dochází k rozdělování točivého momentu podle potřeby na jednotlivá kola. Systém je opatřen funkcí mechanického zámku, která okamžitým rozdělováním hnacího momentu mezi přední a zadní nápravu přispívá k velmi dobré jízdní dynamice. Výsledkem je vynikající trakce a stabilní jízda ve stopě. Výška podvozku a tlumení vozu jsou regulovány elektronicky řízeným vzduchovým odpružením s plynule se přizpůsobujícím tlumicím systémem. Mimo to je zde systém Audi drive select, který nabízí možnost upravit jízdní charakteristiku vozu výběrem z několika různých režimů.

Audi Q5 Sportback nabízí harmonickou souhru silného výkonu SUV a mimořádné praktičnosti pro každodenní využití. Svažitá střešní linie připomínající kupé podtrhuje nový sportovní designový jazyk, zatímco permanentní pohon všech kol quattro za všech okolností přispívá k fascinujícímu jízdnímu zážitku. Nové Audi SQ5 již ve standardní výbavě nabízí výkonný vznětový motor s turbopřeplňováním, permanentní pohon všech kol quattro a design, který odráží jeho vzrušující výkon i když zrovna stojí.

Velkorysý prostorový koncept interiéru nabízí dostatek místa pro pohodlnou jízdu až pěti osob, k jejichž příjemnému cestování přispějí prostorové rezervy v oblasti hlavy a nohou. Vysoká jízdní pozice pak zajišťuje vynikající výhled z vozu. Pocit šířky kabiny podtrhují horizontálně koncipované linie, díky čemuž se posádka cítí ještě komfortněji. Napříč celou šíří palubní desky prochází trojrozměrná dekorativní lišta, která umocňuje celkově stylový vzhled interiéru. K příjemnému cestování přispívají také rozmanité funkce sedadel, jejichž součástí může být i masážní funkce. Po setmění si můžete užívat atraktivní světelné akcenty vytvářené na přání dostupným náladovým osvětlením, které je zahrnuto také v balíčku Design selection pro interiér.

Fotogalerie Audi Q5 (2020)

Fotogalerie Audi Q5

Fotogalerie Audi Q5 Sportback (2020)

Fotogalerie Audi SQ5 (2020)

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj