Nabídka všech modelů vozu Tiguan

Silnější, komfortnější a s lepším připojením k síti než kdykoli v minulosti - nový Tiguan Vám se svou rozsáhlou a inovativní výbavou pomůže zvládnout každou výzvu. Přitom Vás okouzlí svým emotivním a dynamickým designem.

Více o Volkswagen Tiguan

Při pohledu na sportovní a výrazný design je jedna věc okamžitě zcela jasná: Zde přijíždí SUV, které je připravené zvládnout výzvy každého dne. Jeho siluetu tvoří tvary evokující sílu a dynamiku. Progresivní atraktivní designové detaily, jako nově tvarovaná čelní partie s volitelnými světlomety IQ.LIGHT HD-Matrix, mohutná zadní partie s LED světelnou lištou, stejně jako bohatá nabídka nových kol podtrhují jeho suverenitu. Zkrátka: Nový Tiguan zanechá dojem při pohledu z každé perspektivy.

Nový Tiguan nabízí vysoce kvalitní interiér, ale také multifunkční volant s tradičními tlačítky, středová konzole s novými funkcemi, volitelný navigační systém Discover Pro Max s displejem infotainment systému s úhlopříčkou 15 palců (38,1 cm), držák tabletu integrovaný ve středové loketní opěrce druhé řady sedadel, ambientní osvětlení, které může mít na přání až 30 barev, stejně jako osvětlené dekory na palubní desce a na předních dveřích. Nový Tiguan představuje zdařilou kombinaci pokroku a komfortu.

Nový Tiguan přináší četné high-tech systémy, mezi něž patří například DCC Pro nebo nové hybridní pohony s dojezdem cca 100 km výhradně na elektřinu. Inovativní světlomety IQ.LIGHT HD-Matrix s více než 19 000 nezávisle ovládanými LED diodami jsou již ve stojícím voze zárukou jasného nadšení, a to díky světelné projekci Welcome & Goodbye, kterou prezentují před zahájením a po ukončení každé jízdy. Díky voliči jízdních zážitků je změna nastavení ze sportovního na komfortní a zpět je dílem okamžiku. V závislosti na výbavě může být interiér nového vozu Tiguan pouhým dotykem prstu osvětlen příjemným ambientním osvětlením. Přitom můžete vybírat až ze 30 barev. V neposlední řadě nabízí nový Tiguan volitelné panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s elektrickým ovládáním. Díky své velké prosklené ploše zajišťuje v interiéru vozu více světla a cestujícím poskytuje ničím nerušený výhled na oblohu.

Videogalerie Volkswagen Tiguan

Fotogalerie Volkswagen Tiguan

Více o Volkswagen Tiguan Allspace

Nový Tiguan Allspace září v celé své kráse. Zajišťují to volitelné světlomety IQ.LIGHT LED Matrix. Ty jsou navíc vybavené funkcí přisvěcování zatáček a dynamickou regulací dálkových světel Dynamic Light Assist: Jednotlivé LED segmenty světlometů jsou v závislosti na jízdní situaci za účelem řízení distribuce světla cíleně zapínány, resp. vypínány. To umožňuje uvolněnou jízdu nejenom Vám, ale také všem, kteří jedou před Vámi i proti Vám. Součástí paketu jsou také integrovaná dynamická směrová světla, která pomocí animace ukazují směr odbočení.

Nový Tiguan Allspace je kompozicí vytříbeného stylu. Ty nejvyšší nároky uspokojí již přední partie vozu s výraznou mřížkou chladiče a elegantní světelnou signaturou. Sportovní sílu jeho motoru pak podtrhují kola z lehké slitiny - a nezáleží na tom, pro která kola z bohaté nabídky se rozhodnete. Design zadní partie od linie Elegance umocňují LED světla a souvislý odrazový pás. Celkový dojem z nového vozu Tiguan Allspace je obrazem vynikajícího charakteru vozu SUV. Naprosto suverénně tak může na své zádi nést označení modelu "Tiguan", stejně jako nápis "Allspace".

Čisté tvary, vysoce kvalitní dekory, důmyslně rozdělený velký vnitřní prostor. Ve voze Tiguan Allspace můžete svobodu vnímat nejenom svým zrakem, ale také ji pocítíte. Například když se posadíte na komfortní sedadlo a do rukou uchopíte multifunkční volant v kůži. Při pohledu na digitální přístrojovou desku Vás okamžitě napadne, že právě nadešel digitální věk. Dominantním prvkem je displej s vysokým rozlišením a dotykové plochy, kterými se ovládá např. klimatizace Air Care Climatronic. Pro výběr rozhlasové stanice nebo zadání cíle navigace už navíc nepotřebujete ruce - díky hlasovému ovládání totiž zcela postačí, když vyslovíte příslušný pokyn.

Velikost zavazadlového prostoru nového vozu Tiguan Allspace je po sklopení sedadel ve druhé a třetí řadě až 1 920 litrů u 5místné verze a 1 775 litrů u 7místné verze. Velikost zavazadlového prostoru i počet míst k sezení můžete přitom variabilně měnit v závislost na tom, kolik sedadel sklopíte. Mimořádně praktický je také mechanizmus pro sklopení vnějších sedadel, který Vám umožňuje pomocí snadného úkonu vytvořit prostor pro transport dlouhých předmětů. Díky volitelné funkci Easy Open & Close Vám pro otevření dveří zavazadlového prostoru postačí jen krátký pohyb nohou pod zádí vozu.

Maximální hmotnost připojeného přívěsu může být u nového vozu Tiguan Allspace až 2,5 tuny; lze k němu tak bez problému připojit karavan nebo přívěs pro koně. Volitelné tažné zařízení je skryto pod zádí vozu a v případě potřeby se po stisku tlačítka poloautomaticky vyklopí dozadu. A protože manévrování s přívěsem není vždy jednoduché, můžete se při couvání spolehnout na pomoc volitelného systému Trailer Assist.

Za mokra, na náledí nebo při jízdě po nerovném povrchu rozděluje volitelný pohon všech kol 4MOTION sílu motoru podle potřeby na všechna čtyři kola. Je tak minimalizována možnost protáčení kol a Váš nový Tiguan Allspace získá lepší trakci na téměř každém povrchu. Elektronický jízdní profil 4MOTION Active Control, který byl speciálně vyvinutý pro stálý pohon všech kol, pak optimálně přizpůsobuje vlastnosti pohonu povrchu pod koly vozu. Pro Vás to znamená mimořádný komfort a radost z jízdy.

Fotogalerie Volkswagen Tiguan Allspace

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj