Financování

Pro získání výhodného úvěru již nemusíte chodit do vaší banky, využijte možnosti výhodného financování.

Volkswagen Financial Services spojuje výhodné financování vašeho vozu s dalšími službami a benefity. Pořiďte si u nás vůz pohodlně na úvěr, operativní leasing či úvěr s poslední navýšenou splátkou neboli financování CHYTŘE a užívejte si svůj vysněný vůz.

Financování s Volkswagen Financial Services

Půjčíme vám až 100 % z ceny vozu

Nízké měsíční splátky

Poslední nerovnoměrná splátka

Délka úvěru 2-5 let

Neplatíte žádné poplatky za sjednání a vedení úvěru

V případě potřeby lze výši splátky flexibilně měnit

Financování CHYTŘE je nové výhodné financování, kde si splátky nastavíte flexibilně podle své potřeby. Na základě volby výše platby z vlastních zdrojů (akontace), délky smlouvy a poslední navýšené splátky si určíte ideální měsíční splátku tak, abyste si mohli pořídit vysněný vůz bez velkého zásahu do svých úspor. S financováním CHYTŘE dosáhnete na maximálně nízké měsíční splátky a dosáhnete tak na novější či lépe vybavený vůz.

Jak funguje financování CHYTŘE

Financování CHYTŘE se liší od klasického úvěru volbou poslední nerovnoměrné splátky. Na začátku si zvolíte požadovanou výši úvěru, délku úvěru 2 až 5 let a výši poslední splátky. Splátky jsou ve stejné výši mimo poslední nerovnoměrné splátky, kterou si můžete nastavit ve výši 0–60 % vstupní ceny vozu, čímž výrazně snížíte dopad na výši vaší měsíční splátky.

Pojištění

Pojištění je velmi důležitá součást ochrany vašeho majetku ať už nového či ojetého vozidla.

Povinné ručení je zákonná povinnost. Doporučujeme vám využít možnosti pojištění vašeho vozidla přímo u nás v Autosalonech či Autobazarech Klokočka. Pojištěním přímo u nás získáváte řadu výhod, slev a služeb navazujících nejen při likvidaci případné škody. Spolupracujeme už řadu let se silnými a kvalitními partnery v oblasti pojištění.

Rádi vám nabídneme tu nejvhodnější variantu šitou přímo pro vás. 

Dokumenty ke stažení

Potřebujete s něčím poradit? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Odpovíme Vám následující pracovní den.

* povinný údaj