Kia Ceed SW

Praktické rodinné kombi.

Již od 429 980 Kč.

Náhled Kia Ceed SW

Kia Ceed

Smělý hatchback se sportovním duchem. 

Již od 414 980 Kč.

Náhled Kia Ceed

Rodina Kia Ceed

Nová Kia Ceed přijíždí na silnice s nízkou, širokou karoserií, jejíž vzhled okamžitě upoutá Vaši pozornost. Její dynamické linie byly vyvinuty v evropském designérském centru Kia ve Frankfurtu a jasně vypovídají o sportovních genech tohoto vozu. Nová Kia Ceed přináší nové dimenze potěšení z jízdy.

Nová Kia Ceed Vás svým úchvatným vzhledem vybízí, abyste každou jízdu považovali za expedici k ještě většímu potěšení. Maska chladiče se dvěma vrstvami propůjčuje vozu široký, sportovní postoj, který umocňuje profil s chromovanou okenní lištou a 17" dvoubarevnými koly z lehké slitiny. Celkový dojem ještě stupňuje velmi lesklý spoiler společně se zadními svítilnami LED pro denní svícení a chromovanými koncovkami výfukové soustavy.

V novém modelu Kia Ceed je vše navrženo pro řidiče. Ladné horizontální uspořádání přístrojové desky vytváří prostornou atmosféru. Výběr elegantních variant interiéru zahrnuje černé a šedé čalounění tkaninou a umělou kůží, nebo, v nejušlechtilejší verzi, kompletní čalounění černou kůží. Styl a vyspělou techniku dokonale snoubí 10,25“ dotykový displej s navigačním systémem.

Podélné, kolmé i šikmé parkování – se vším vám pomůže inteligentní parkovací asistent (SPA). Za pomoci předních, bočních a zadních senzorů všechno vytočí za vás. Vy hlídáte jen brzdu, plyn a řazení. Zadní kamera vás navádí, jak daleko ještě můžete. Když je hotovo, jednoduše auto zajístíte elektrickou parkovací brzdou.

Prostorný 12.3" displej zobrazí všechny důležité informace do nejmenšího detailu. Uprostřed, mezi ukazatelem rychlosti a otáčkoměrem, se nachází multifunkční displej s pokyny pro navigaci, detailními informacemi o vaší cestě, o příchozích hovorech aj.

Citlivý čtyřválcový zážehový motor 1,6 T-GDi je to nejsilnější, co rodina Ceed nabízí. Výkon 150 kW / 204 k v kombinaci se 7stupňovou dvojspojkovou DCT převodovkou umožní rychlé a plynulé řazení. Přepnutím na režim jízdy Sport získáte ještě lepší manévrovací schopnosti, větší odpich a plnější zvuk motoru Ceed GT.

Nová Kia Ceed Sportswagon nabízí ještě více místa a kombinuje sebevědomý, atletický design se spoustou prostoru a dynamickou jízdou. Elegantní profil s chromovanými okenními lištami.

Ceed Sportwagon Plug-in Hybrid (PHEV) dává svým designem o sobě vědět – nejen výjimečnou maskou chladiče na přídi, ale také elegantní siluetou karoserie a odvážným designem zádě s jedinečným nárazníkem a zadními svítilnami LED. A díky vyspělému elektrifikovanému pohonu Kia s plynulými přechody mezi používáním zážehového motoru a elektromotoru si můžete užívat ekologičtější jízdu v ryzím komfortu. Akumulátory můžete nabíjet z domácí zásuvky nebo na veřejné nabíjecí stanici. Stačí zasunout konektor do integrované elektrické zásuvky na levé straně vozidla a o 2 hodiny a 15 minut později budete mít zcela nabito.

7 letá záruka Kia

Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály ve vozech Kia nám dovolují nabídnout našim zákazníkům výjimečnou záruční dobu 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce 12 let na prorezavění karoserie.

7let záruka

Ocenění nejlepšího servisu roku 2022

Váš vůz je nedílnou součástí vašho života, proto uděláme vše, aby sloužil co nejlépe a co nejdéle. Svěřte se do rukou našeho servisního týmu. Zajistíme vše od pravidelné servisní prohlídky až po pojistné události. 

stáhnout

Nabídka všech modelů vozu KIA Ceed