Nabídka všech modelů vozu Transporter

Před více než 70 lety se stal řešením nedostatku přepravních kapacit. Dnes je model Transporter 6.1 skříňový vůz výkonnější než kdykoliv před tím. Za pomoci své pozoruhodné výšky nákladového prostoru, dostatku místa a moderních asistenčních systémů řidiče se postará, abyste se Vy, Vaše pracovní parta i Váš materiál dostali každý den dobře do práce.

Více o Volkswagen Transporter

Každý den se staráte, aby se velké množství materiálu a Vaše celá pracovní parta dostala dobře z bodu A do bodu B. Transporter 6.1 se proto postará o to, aby jste s přitom měli dobře i Vy. Jeho ergonomické pracoviště řidiče, jeho plynule nastavitelný volant a plynule nastavitelné sedadlo řidiče, tvarově stálé komfortní polstrování i nově uspořádaná přístrojová deska Vám udělají jezdění tak pohodlné, jak jen to je možné. Díky skvělému výhledu si zachováte i v turbulentním centru města nebo na nepřehledných staveništích snadněji přehled o svém okolí. A zaparkovaný vůz se stane jednoduše Vaší kanceláří na cestách.

Chytřeji k zakázce: Díky We Connect1 jste vždy zásobováni všemi důležitými informacemi - pracovně i soukromě. Díky sdruženým přístrojům Premium si udržíte vše na očích. A pomocí navigačního systému "Discover Media" se dostanete bezpečně do cíle.

Bohatá a výrazně rozšířená sériová výbava i komfortní prvky mimořádné výbavy přispívají k nekomplikovanému ovládání. A tak si můžete každý pracovní den za volantem užívat v naprosté pohodě.

Transporter Kombi je již od roku 1950 vozem, který díky snadno vyjímatelným sedadlům umožňuje jednoduchou proměnu mezi automobilem pro přepravu osob a vozem pro transport nákladu. Variabilní interiér a bohatá nabídka variant uspořádání a počtu sedadel nabízejí řešení v téměř každé situaci. Transporter Kombi pro to má ty správné kvality. Velký prostor nad hlavou v interiéru zajistí, že každé sedadlo je velmi pohodlné. Navíc díky sedadlům, která lze rychle vyjmout, může být využit i pro náročnou přepravu nákladů.

Interiér vozu Transporter Kombi toho vydrží hodně, a to díky potahům sedadel, které jsou mimořádně odolné proti znečistění. A také díky palubní desce, dveřím, bočnímu obložení a základnám sedadel v tmavě antracitové barvě.

Transporter 6.1 valník - ať už se jedná o přepravu těžkého nákladu nebo náročný terén - s jednokabinou nebo dvojkabinou a s různými variantami ložné plochy - zvládne téměř každý úkol. Transporter valník je také základem pro mnoho variant dalších úprav jako např. skříňové nástavby, komunální vozy, odtahové vozy a jiné. 

Videogalerie Volkswagen Transporter

Fotogalerie Volkswagen Transporter

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj