Nabídka všech modelů vozu Škoda Fabia

FABIA je univerzální kompaktní rodinný vůz, který snadno zvládne vše, co od svého vozu můžete potřebovat. Živé a úsporné motory se zdvihovým objemem 1,0 l zvýrazňují sofistikovaný charakter vozu, stejně jako pokročilé asistenční systémy.

Více o Škoda Fabia

Nezaměnitelná. Nepřehlédnutelná. S novou maskou chladiče a novým designem předního i zadního nárazníku, novými světlomety a na přání dodávanou LED technologií dává Fabia svůj příjezd najevo na každém rohu. Prostorný a přitom útulný interiér je plný kvalitních materiálů a precizního zpracování, kamkoliv se podíváte. To z tohoto vozu dělá skvělé místo, kde trávit čas.

Být plně a permanentně online znamená, že máte nejen přístup k zábavě a informacím, ale také možnost získat na cestách asistenci. ŠKODA Connect je Vaší branou do světa neomezených komunikačních možností. Fabia je napěchována Simply Clever prvky, které najdete po celém voze a které ho dělají ještě praktičtějším.

Pokud chcete být připraveni na všechno, co Vám život může připravit, je Fabia Combi přesně tím, co potřebujete. Kompaktní vůz s vyváženými proporcemi svěžím způsobem kombinuje prostor s elegancí.

Videogalerie Škoda Fabia

Fotogalerie Škoda Fabia

Fotogalerie Škoda Fabia Combi

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem vozu Škoda? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj