Nabídka všech modelů vozu Golf

Nový Golf - generace, která je komfortnější, inteligentnější a má lepší připojení do sítě. Nový Golf Variant je nyní ještě všestrannější a dynamičtější - přesně tak, jako Vy. Zvenku je to nezaměnitelný Variant, uvnitř se pak plně projevuje svoboda symbolizující model Golf, a to jak v digitální podobě, tak flexibilitou.

Více o Volkswagen Golf

Nový Golf jede do budoucnosti. A nastavuje přitom nová měřítka digitalizace na silnici. Díky jeho inteligentním asistenčním systémům je každá jízda komfortnější a uvolněnější. To vše v kombinaci s perfektními jízdními vlastnostmi, které jsou pro model Golf typické po mnoho generací.

Bezdrátové rozhraní App-Connect
Volitelné rozhraní App-Connect umožňuje komfortní využívání aplikací i dat uložených ve Vašem mobilu. Hudba, zprávy, navigační mapy nebo audio knihy jsou bezdrátově přenášeny na displej infotainment systému, jehož prostřednictvím je lze přímo ve Vašem zorném poli ovládat. Více informací

Digital Cockpit
Přehledné digitální budíky najdete v každém novém voze Golf bez rozdílu výbavy! Všechny důležité informace o jízdě si tedy nyní můžete zobrazit na 10palcovém barevném displeji umístěném za volantem.

Car2X
Technologie Car2X se také nachází ve všech výbavových liniích nového modelu Golf a umožňuje v reálném čase získávat dopravní informace z Vašeho okolí. Vůz Vás tedy může upozornit např. na náhlé zúžení nebo na pohyb vozidla údržby silnice nebo vozidla záchranných složek.

Head-up-Display
Všechny důležité informace máte přímo ve svém zorném poli a současně můžete sledovat dění v silničním provozu. To nabízí volitelný Head-up-Display s projekcí na přední sklo, který se u modelu Golf objevuje poprvé v historii.

IQ.LIGHT LED Matrix
Nový Golf může být vybaven "chytrými" světlomety IQ.LIGHT LED Matrix, které známe z vozů vyšších tříd. Více informací

Mobilní klíč
Příplatková výbava umožňující odemykání mobilem Vám zjednoduší život. Stačí vlastnit jeden z podporovaných mobilních telefonů1 s technologií NFC a po autorizačním procesu se Váš chytrý telefon bude chovat stejně jako klíč auta, který tím pádem můžete v klidu nechat doma.

Fotogalerie Nový Volkswagen Golf

Fotogalerie Nový Volkswagen Golf Variant

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj