Nová Kia XCeed

Technologie, která vás rozhýbe.

Nová Kia XCeed, navržená pro váš životní styl s cílem překonat veškerá očekávání, posouvá požitek z jízdy s crossoverem na novou úroveň. S výrazným vzhledem, sportovnějším než kdy dříve. Nejmodernější elektrický pohon. Nejnovější funkce konektivity pro hladké spojení s ostatními. A mnoho dalšího. 

Crossover, který jsme navrhli pro váš životní styl
 

Vůz navržený pro všechny, kteří netrpělivě vyhlížejí nové životní výzvy, styl crossoveru a hravá přední partie nového provedení modelu XCeed s výraznějším vzhledem než kdy dříve. Poutavá vylepšení verze GT-line včetně nových koncových LED světel, specifické masky chladiče, sportovně tvarovaného spodního přívodu vzduchu a vylepšeného nárazníku.

3

Nepřehlédnutelný postoj
 

Nová Kia XCeed je po všech stránkách vymodelována, zdokonalena a připravena vás stoprocentně nadchnout. Nové tmavé dekory v provedení matný chrom a nová specifická 18" kola GT-line z lehkých slitin završují sportovní apel crossoveru a povyšují estetické kvality na novou úroveň.

1

Dramatická odbočka
 

Poutavý design zádě nové verze modelu XCeed s ostrými úhly, sportovními rozměry a markantním zadním nárazníkem byl ještě vybroušen novým difuzorem s leskle černým ochranným krytem, jakož i novým méně nápadným výfukem k završení nepopiratelně dynamického vzhledu.

2

Seznamte se s moderním hybridem
 

Rekuperačním brzděním se získává kinetická energie, která slouží k dobíjení akumulátorového modulu po uvolnění plynového pedálu nebo při brzdění. Tzv. pomocník pro jízdu setrvačností analyzuje trasu a radí vám, kdy dát nohu z pedálu. V čistě elektrickém režimu se zapíná systém virtuálního zvuku motoru, který bezpečně upozorňuje chodce na vaše vozidlo.

4

Snadné nakládání
 

Chytré elektricky ovládané zadní víko usnadňuje nakládání zavazadel s plnýma rukama. Když se přiblížíte k zádi vozu s klíčem v kapse či kabelce, víko zavazadelníku se automaticky otevře. Zadní sedadla jsou dělená a sklopná v poměru 40:20:40, a umožňují tak zvětšit prostor pro náklad až na 1378 litrů.

3

Pozornost okolí zaručena

Nepřehlédnutelné tmavé dekory v provedení matný chrom a nová specifická 18" kola GT-line z lehkých slitin završují sportovní apel crossoveru a povyšují jeho estetické kvality na novou úroveň.

kia-xceed-gtl-my23-design-w

Nabídka všech modelů vozu KIA XCeed

Potřebujete poradit s výběrem vozu Kia? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj