Nabídka všech modelů vozu Škoda Octavia

ŠKODA Octavia vás ohromí svým výrazným, sebevědomým a nadčasovým designem a hlavně svými technicky vyspělými asistenčními systémy. ŠKODA Octavia nabízí neobyčejný prostor i při plném obsazení vozu. Ve voze na vás čeká mnoho úložných schránek či přihrádek. Zavazadlový prostor je velký 590 litrů, a po sklopení opěradel zadních sedadel dokonce až 1580 litrů.

Více o Škoda Octavia

Modely Škoda Octavia a Škoda Octavia Combi jsou ztělesněním silných stránek značky. Třetí generace tohoto modelu, poprvé představeného v roce 1996, se po výrazném vylepšení představuje v nové špičkové formě, a to jak z hlediska vzhledu, tak i technologií. Vedle nadprůměrné nabídky prostoru a mimořádně výhodného poměru ceny a užitné hodnoty nyní Škoda Octavia nabízí i bezpečnostní a komfortní prvky známé z vyšších segmentů.

Interiér přesvědčí nejen svými velkorysými rozměry a přehledností, ale i kvalitními materiály a novými prvky výbavy. Přepracovaný multifunkční displej Maxi DOT je přehledný a lehce čitelný. Rozsah zobrazovaných informací se pro jednotlivé výbavové stupně liší. 

Videogalerie Škoda Octavia

Fotogalerie Škoda Octavia

Fotogalerie Škoda Octavia Combi

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem vozu Škoda? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj