Nabídka všech modelů vozu Škoda Scala

Nová ŠKODA SCALA má v rukávu připraveno hodně es – pozoruhodný design, kvalitní interiér, moderní systém Infotainment s mnoha možnostmi připojení a další prvky pro pohodlí a bezpečnost, které odpovídají nejvyšším standardům v této třídě. Vedle toho disponuje model SCALA všemi silnými stránkami vozů ŠKODA – nečekaně prostorným interiérem, příkladnou praktičností podpořenou chytrými řešeními Simply Clever a neodolatelnou přidanou hodnotou.

Více o Škoda Scala

Scala nabízí celou řadu technologií, které dnes v kategorii kompaktních hatchbacků nejsou běžné. Pokročilé asistenční systémy i nová generace infotainmentu zajistí, že zůstanete na cestách v bezpečí a nebudete muset dělat kompromisy, pokud jde o zábavu. 

Abychom dodali každodennímu ježdění trochu sportovního a individualistického švihu, nabízíme pro model SCALA na přání panoramatickou střechu včetně černě lakovaného střešního spoileru a atraktivní 18“ kola z lehkých slitin Vega Aero. Ta mají znatelný vliv na aerodynamické vlastnosti vozu

Scala je neméně působivá i poté, co do ní nastoupíte. Dobře vybavený interiér je plný elegantních designových prvků, neobyčejně prostorný a nabitý špičkovou digitální technologií. Je vybavena celou paletou Simply Clever detailů, které se postarají o všechno, co potřebujete. Od nakládání zavazadel nebo sklopení tažného zařízení po přizpůsobení vnitřního prostoru tak, abyste našli prostor pro všechny věci, velké i malé. Tyto promyšlené prvky Vás zbaví starostí při cestování.

Videogalerie Škoda Scala

Fotogalerie Škoda Scala

Potřebujete poradit s výběrem vozu Škoda? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj