Nabídka všech modelů vozu Q3

Život nezajímají naše plány. I když si určíme vlastní cestu, klidně nás svede na odbočku do neznáma. Audi Q3 je však vozem, který dokáže čelit každé nečekané výzvě. Ať už jde o zvládnutí rozmarů počasí nebo o průjezd náročným životním terénem. Druhá generace tohoto rodinného SUV vás díky své všestranosti a rozmanitým funkcím proveze každou situací komfortně a s jistotou.

Více o Audi Q3

Audi Q3 vás na první pohled zaujme sebevědomým zevnějškem. O mužnou dominantnost přídě se stará osmihranná maska chladiče Singleframe a velké boční otvory sání vzduchu. Interiér překvapí nejen velkorysou prostorností, ale i praktickou variabilitou a mnoha detaily, které významně zvyšují celkovou využitelnost vozu. Najdete v něm spoustu místa pro vše, co potřebujete převážet: v závislosti na poloze zadních sedadel a jejich opěradel nabízí zavazadlový prostor kapacitu 675 litrů až 1 525 litrů se sklopenými opěradly zadních sedadel. Mimo to nabízí toto kompaktní SUV celou řadu šikovných funkcí infotainment systému, který může dle úrovně výbavy zahrnovat digitální přístrojovou desku Audi virtual cockpit a velký dotykový displej MMI touch. Při projíždění městem, na dlouhých cestách i při parkování Vás budou podporovat inteligentní asistenční systémy, které vám ve vašem Audi Q3 zajistí ještě větší komfort.

Audi Q3 Sportback se může pochlubit vynikající estetikou v provedení kupé s výkonem a praktickou využitelností SUV. Velký rozsah infotainmentu, konektivity a standardní výbavy zajišťuje spoustu potěšení z jízdy.

SUV Audi RS Q3. Jedná se o vůz, v němž se snoubí atletický design s praktickými funkcemi a v němž díky legendárnímu 2,5litrovému motoru TFSI, který spolupracuje s pohonem všech kol quattro, zažijete mimořádné vzrušení z jízdy. Charakteristický sportovní profil zádi Audi RS Q3 Sportback tvoří směrem dozadu stoupající ramenní linie společně s pozvolna klesající střešní linií. Jedná se o typické prvky specifického stylu RS, které podtrhují celkově sportovní vzhled kompaktního SUV kupé crossoveru.

Mezi přednosti všech variant Audi Q3 patří pohodlné nastupování a dobrý rozhled z vozu, ale potěší také sportovní jízdní pozicí řidiče. Volant je v přiměřeně kolmé pozici a na přání jsou dostupná elektricky nastavitelná sedadla. Vzhledem k prodloužení rozvoru kol si mohou cestující navíc užívat větší prostor v oblasti kolen, hlavy a loktů. Značnou výhodu představuje již ve standardu také mimořádná variabilita uspořádání vnitřního prostoru: zadní sedadla jsou podélně posuvná a jejich tři opěradla lze sklopit v sedmi krocích. V závislosti na poloze zadních sedadel a opěradel nabízí zavazadlový prostor kapacitu až 675 litrů, kterou lze sklopením opěradel zadních sedadel navýšit až na 1 525 litrů. V kombinaci s komfortním klíčem lze dveře zavazadlového prostoru pohodlně otevřít nebo zavřít příslušným pohybem nohy.

Videogalerie Audi Q3

Fotogalerie Audi Q3

Fotogalerie Audi Q3 Sportback

Fotogalerie Audi RS Q3

Fotogalerie Audi RS Q3 Sportback

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj