Nabídka všech modelů vozu Touran

Touran zanechá dojem - a platí to i v případě, že se z něj díváte na okolní svět. Více světla i lepší výhled totiž zajistí panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, které je největší ve své třídě (výbava na přání). Pod jeho kompaktními vnějšími rozměry, které jsou velmi praktické v městském prostředí, se skrývá inteligentní koncepce interiéru.

Nabídka všech modelů vozu Touran

Touran zanechá dojem - a platí to i v případě, že se z něj díváte na okolní svět. Tento všestranný rodinný automobil Vám na přání nabízí velké osvětlené panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s plochou 1,4 m². Pod jeho kompaktními vnějšími rozměry, které jsou velmi praktické v městském prostředí, se skrývá inteligentní koncepce interiéru.

Enormní proměnlivost prokáže Touran i bez použití masek a líčidel. Díky sedadlům, která na přání zajistí místo až pro šest malých nebo velkých spolucestujících, případně, po jejich sklopení, ohromný zavazadlový prostor. Volitelné velké panoramatické výklopné/posuvné střešní okno nabízí ve dne volný výhled na nebe a vpustí do interiéru sluneční paprsky i čerstvý vzduch. Za tmy pak integrované osvětlení "Ambiente" při otevření dveří zalije interiér příjemným světlem.

Fotogalerie Volkswagen Touran

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj