Nabídka všech modelů vozu Passat

 Nový Passat, Vám nyní poskytuje ještě více prostoru pro dobré pocity a zaujme Vás svým sportovním designem, vysokou úrovní komfortu a inovativními technologiemi.

Více o Volkswagen Passat

Úspěch je podmíněný mnoha faktory. Zásadní rozdíl však často odhalí až situace z každodenního života. Třeba to, že do cíle cesty dorazíte bez stresu - ať už se jedná o pracovní oběd nebo o fotbalový trénink dětí.

Seznamte se s okouzlujícím designem nového modelu Passat. Ten je elegantní a současně sportovní, jeho širší, delší a plošší silueta je projevem ryzí dynamiky; přesto zůstává vždy věrný své nezaměnitelné DNA modelu Passat. Seznamte se s modelem Volkswagen, který zrychlí tep nejen Vám, ale i těm, které budete míjet.

Nastupte si, připoutejte se - a možná zapomenete odjet. I to se Vám může v novém voze Passat stát - a to nejen díky volitelným sedadlům ergoActive s masážní funkcí. Jeho působivý interiér, velkorysý prostor, důraz na inovativní technologie a elegantní design stanovuje nová měřítka. Jemné detaily, jako je ozdobné prošívání, dodávají kabině, jež je orientovaná na řidiče, nádech luxusu. Celá řada rozmanitých odkládacích přihrádek, jako např. zvětšený jumbobox ve středové konzole, nabízejí flexibilní úložný prostor pro vše, co je důležité.

Videogalerie Volkswagen Passat

Fotogalerie Volkswagen Passat

Fotogalerie Volkswagen Passat Variant

Fotogalerie Volkswagen Passat Alltrack

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj