Nabídka všech modelů vozu Q7

Při pohledu na výrazný exteriér Audi Q7 doslova cítíte sebevědomí, které z něho vyzařuje. Po nastoupení do vozu si pak budete vychutnávat maximální komfort, který si jen dovedete přestavit.

Více o Audi Q7

Audi Q7 přináší řidiči pocit dokonalého pohodlí. Interiér je zařízen ve stylu luxusního salónku a inteligentní technologie se starají o mimořádný jízdní komfort. Aktivní stabilizace náklonu karoserie snižuje přetížení při akceleraci, brzdění a průjezdu zatáčkami, takže jízda zůstává v každé situaci příjemná.

S 360° kamerami budete mít dokonalý přehled o prostoru kolem vozu. Systém širokoúhlých kamer zabírá veškeré objekty v blízkosti karoserie a v reálném čase z nich vytváří kompletní obraz. Takže například parkování si ulehčíte pohledy z různých úhlů včetně ptačí perspektivy.

Vynikající bezpečnost Audi Q7 je výsledkem spojení robustní karoserie a vzájemně propojených bezpečnostních asistentů, které dokážou předcházet krizovým situacím. Asistent odbočení například kontroluje provoz v protisměru při odbočování a aktivně zabrání případnému střetu zabrzděním.

K vaší komfortní jízdě v kabině, v níž může pohodlně cestovat až sedm lidí, přispějí klimatizace s možností přizpůsobení na míru, na přání dostupný audiosystém Bang & Olufsen s technologií 3D zvuku a taktéž na přání dostupný paket vícebarevného osvětlení interiéru a kontur.

Bez ohledu na to, zda se pohybujete ve městě, nebo daleko za jeho hranicemi, se vždy můžete spolehnout na podporu našich asistenčních systémů. Při jízdě na dlouhé vzdálenosti vás podpoří adaptivní asistent řízení kombinující funkce adaptivního tempomatu a asistenta pro jízdu v jízdním pruhu. Dále je zde nouzový asistent, který při neaktivitě řidiče nejprve upozorní na rizikovou situaci a v případě potřeby začne kontrolovaně brzdit až do úplného zastavení. Při parkování, různém manévrování, odbočování a v dalších situacích vás podpoří kamery s výhledem do okolí, asistent pro průjezd křižovatkou a celá řada dalších asistentů.

Videogalerie Audi Q7

Fotogalerie Audi Q7

Fotogalerie Audi SQ7

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj