Nabídka všech modelů vozu Škoda Karoq

ŠKODA KAROQ je kompaktní SUV značky. Jméno a jeho psaná podoba pochází z jazyka Aleuťanů, kmene původních obyvatel, žijících na ostrově u jižního pobřeží Aljašky. Jméno KAROQ je kombinací výrazů ‘KAA’RAQ’ (auto) a ‘RUQ’ (šíp).

Více o Škoda Karoq

Modernizovaný KAROQ přináší vylepšený designový jazyk vozů SUV značky ŠKODA. Má výraznější vzhled, protáhlejší karoserii a vylepšené aerodynamické vlastnosti. Díky nové přídi a širší, šestihranné masce chladiče má nyní ŠKODA KAROQ robustnější vzhled. Přední světlomety, které jsou nyní užší než u předchůdce, mají výraznější tvarování a jsou poprvé dostupné také v Matrix‑LED verzi. Odlišné jsou také linie nových Top LED zadních světel. Díky prodlouženému střešnímu spoileru, vzduchovým kanálům v předním nárazníku, aerodynamickým krytům palivové nádrže umístěným na podvozku a novým aerodynamickým kolům z lehké slitiny o průměru 17" až 19" se snížila hodnota součinitele odporu vzduchu o více než 9 % na cx 0,30. KAROQ se tak pyšní jednou z nejlepších hodnot ve své třídě.

Interiér modernizovaného modelu KAROQ je nyní komfortnější a šetrnější k životnímu prostředí. Nová, na přání dostupná ECO látka je potah vyrobený z recyklovaných materiálů. Ambientní LED osvětlení s rozšířenými funkcemi a nové dekorační lišty na přístrojové desce a ve výplni dveří dodávají interiéru svěží vzhled. Na přání je dostupné také elektricky ovládané sedadlo spolujezdce.

ŠKODA KAROQ nabízí moderní možnosti konektivity. Je vybaven infotainmentem třetí generace, který je díky zabudované eSIM kartě vždy online. Aplikace infotainmentu zobrazují například aktuální zprávy a informace o počasí nebo se starají o správu schůzek. Od výbavového stupně Style je na přání k dispozici virtuální kokpit s displejem o velikosti 10,25", který lze individuálně nastavit.

Cestující ve voze ŠKODA KAROQ chrání vylepšené asistenční systémy a až devět airbagů. Travel Assist obsahuje celou řadu asistenčních systémů, mezi které patří například prediktivní tempomat, adaptivní vedení v jízdním pruhu nebo vylepšená verze rozpoznávání dopravních značek. Proaktivní ochrana cestujících, která je k dispozici na přání, připraví vůz předem na hrozící náraz, aby minimalizovala následky případné nehody.
 

Videogalerie Škoda Karoq

Fotogalerie Škoda Karoq

Potřebujete poradit s výběrem vozu Škoda? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj