Nabídka všech modelů vozu Škoda Kodiaq

ŠKODA KODIAQ dává najevo své sebevědomí kombinací výrazného designu, bohatého vnitřního prostoru, skvělé funkčnosti nejmodernějších asistenčních systémů a inovativních řešení konektivity.

Více o Škoda Kodiaq

Škoda Kodiaq je univerzální vůz: nové SUV se hodí jak pro práci, tak i rodinu a volný čas, bez problémů pokračuje v jízdě i tam, kde končí zpevněné silnice. Svými rozměry se Škoda Kodiaq pohybuje na horní hranici segmentu kompaktních vozů SUV. Celková délka činí 4 697 mm, šířka 1 882 mm, výška (včetně střešního nosiče) 1 676 mm a rozvor 2 791 mm a v rámci segmentu SUV nabízí nadprůměrně velký interiér.

Pro přední sedadla je k dispozici celá řada komfortních prvků. Volitelně mohou být vyhřívaná, s ventilací nebo elektricky nastavitelná, včetně paměti. Také zadní sedadla jsou velmi variabilní: lze je sklápět v poměru 60:40, standardně jsou posuvná v podélném směru až o 18 cm a individuálně nastavitelný je rovněž sklon dělených opěradel. Na přání může mít vůz další dvě sedadla ve třetí řadě.

S objemem 720 l až 2 065 l (při sklopení zadních sedadel) nabízí Škoda Kodiaq největší zavazadlový prostor ve své třídě.Vozy Škodanabízejí vždy kus auta navíc a dokazují to i Simply Clever řešení modelu Škoda Kodiaq – praktická a komfortní řešení pro všední den, která jsou pro značku typická. Kodiaq vyjíždí na silnice s bohatou paletou asistenčních systémů – řada z nich je známá spíše z vyšších automobilových tříd. Některé systémy jsou dodávány standardně, jiné lze na přání objednat jednotlivě, nebo v rámci paketů.

Videogalerie Škoda Kodiaq

Fotogalerie Škoda Kodiaq

Dokumenty ke stažení: Škoda Kodiaq

Potřebujete s něčím poradit? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Odpovíme Vám následující pracovní den.

* povinný údaj