Nabídka všech modelů vozů ID.7

Tato čistě elektrická limuzína spojuje výhody velké dojezdové vzdálenosti, rychlého nabíjení, většího prostoru a intuitivního ovládání a definuje tak nový standard prémiové třídy značky Volkswagen.

Více o modelu ID.7

Elegantní design modelu ID.7 je umocněn aerodynamicky tvarovanou čelní partií a snižující se linií střechy, která připomíná tvary karoserie modelu fastback. Vstupy vzduchu v přední části zajišťují jeho cílené obtékání kolem boků vozidla směrem dozadu a vytvářejí tak vzduchovou clonu, která zklidňuje proudění po stranách vozidla. Linie střechy pak pomáhá modelu ID.7 dosáhnout velmi nízké hodnoty součinitele odporu vzduchu, jež je velmi důležitá pro nízkou spotřebu energie a pro dosažení větší dojezdové vzdálenosti.

Rychlé nabíjení. Delší dojezd
V závislosti na kapacitě baterie je dojezdová vzdálenost na čistě elektrický pohon nového modelu ID.7 až 700 km - téměř každou cestu tak můžete absolvovat nonstop bez nutnosti nabíjení. Na rychlonabíjecích stanicích se stejnosměrným proudem při mírných venkovních teplotách a při nabíjecím výkonu až 200 kW lze baterii dobít z 10 na 80 % kapacity za přibližně 25 minut. Vy jste tak rychle opět připraveni k jízdě. Sofistikovaný management baterie a aerodynamický design pomáhají minimalizovat spotřebu energie.

Zážitek komfortu
Nový model ID.7 nabízí velký prostor až pro pět cestujících. Díky prémiovým materiálům a prvkům, jako je ambientní osvětlení nebo panoramatická střecha Smart Glas s elektricky ovládanou průhledností, má jeho interiér charakter sedanu luxusní třídy, který vyvolává pocit mimořádně velkého prostoru, a to i na zadních sedadlech. Do zavazadlového prostoru o objemu 500 litrů pak lze naložit mnohem více než jen nejnutnější věci.
Komfortní jízda je zárukou uvolněného cestování. Díky nové volitelné aplikaci Wellness In-Car se Vaše ID.7 postará o Vaši pohodu. Pomocí aplikace můžete v průběhu jízdy nebo při nabíjení aktivovat různé wellness programy. Nová koncepce klimatizace s inteligentními výdechy dynamicky a cíleně podle aktuální potřeby řídí proudění vzduchu. Vaše ID.7 Vám na sedadle řidiče nebo spolujezdce na přání zajistí komplexní zážitek příjemných pocitů, ke kterým přispívá harmonie vnímání zvuku, světla, krásy panoramatické střechy Smart Glas, stejně jako sezení v sedadle s masážní funkcí a možností, jež přináší klimatizace. V závislosti na tom, jak se cítíte (nebo chcete cítit), můžete použít různé dílčí programy - od aktivity až po relaxaci.

Fotogalerie Volkswagen ID.7

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj