Nabídka všech modelů vozu ID.5

Nechte se okouzlit velkým a inteligentně navrženým interiérem, který Vám poskytuje maximální komfort, jenž můžete vnímat svým zrakem i hmatem.

Více o Volkswagen ID.5

ID.5 = Efektivita s elegantními tvary

Nový model ID.5 s výkonným elektrickým pohonem a siluetou, která se plynule svažuje k zadní partii, představuje moderní spojení SUV a kupé. ID.5 podporuje aktualizace Over-the-air a je tak připravené nově definovat elektrickou mobilitu. Elektromobil s vysokým výkonem, jenž je symbolem udržitelné mobility může vypadat velmi elegantně. Působivý design exteriéru nového modelu ID.5 na sebe přitahuje pohledy okolí, okouzlí svými ladnými tvary, střechou lakovanou v černé barvě a designovými prvky ve stříbrné barvě. Dokonale tvarovaná volitelná 21" kola z lehké slitiny pak jsou završením moderního stylu. Atletický design modelu kupé umocňuje zadní spoiler s přesahem. Plakety ID. na bocích a na zádi jej pak identifikují jako model, který je symbolem elektrické mobility.

Elektrizujícímu výkonu nového modelu ID.5 byl podřízen každý jeho detail. Výsledkem excelentní aerodynamiky a velké kapacity baterie je velká dojezdová vzdálenost na jedno nabití, inteligentní řízení nabíjení se pak dokonale podřídí nárokům, které přináší každý den. Pohodlné nabíjení v domácích podmínkách zajistí nabíječka ID.Charger (volitelná výbava) s nabíjecím výkonem až 11 kW. Efektivní využití energie lze dále zvýšit řízením času, kdy dochází k nabíjení baterie, případně využitím vlastní fotovoltaické elektrárny na střeše Vašeho domu. Mnoho veřejných nabíjecích stanic na čerpacích stanicích a na dálnicích nabízí také možnost rychlého nabíjení stejnosměrným proudem. Pomocí funkce rychlého nabíjení můžete za přibližně 30 minut dobít baterii vozu na úroveň, která výrazně prodlouží dojezdovou vzdálenost Vašeho vozu.

Nechte se okouzlit velkým a inteligentně navrženým interiérem, který Vám poskytuje maximální komfort, jenž můžete vnímat svým zrakem i hmatem. Cestující na zadních místech modelu ID.5 mají dostatek místa nad hlavou, a to i navzdory svažující se linii střechy karoserie kupé. Ve voze tak může pohodlně cestovat až pět osob. V ohromném zavazadlovém prostoru přitom zbývá dostatek místa jejich zavazadla. Díky kombinaci progresivního designu s pokročilými technologiemi a intuitivnímu ovládání je moderní interiér modelu ID.5 prostorem pro inspirativní zážitky, které si můžete užít každým okamžikem Vaší cesty.

Fotogalerie Volkswagen ID.5

Více o Volkswagen ID.5 GTX

Model ID.5 GTX je efektivní jako každé ID. zrychluje však jako GTI - jeho elektromotory totiž vyvíjejí svou sílu od první otáčky. Pohon všech kol tak může od samého počátku využívat maximální krouticí moment. Abyste mohli nechat starosti všedního dne daleko za sebou máte k dispozici velkou baterii umístěnou v podlaze vozu, která přispívá k vyvážené jízdní dynamice.

Výkonný sportovní, impozantní, nové ID.5 GTX se svými charakteristickými tvary modelu kupé převyšuje standardy své třídy. Futuristická 20" kola z lehké slitiny v exkluzivním GTX designu, lišty lemující střechu a dekor C-sloupků karoserie v antracitové barvě, stejně jako černě lakovaná střecha typická pro model ID.5, jasně identifikují vůz jako model GTX. Výjimečná je také aerodynamická silueta mírně se svažující zadní partie vozu s výrazným zadním spoilerem, který tomuto vysoce výkonnému elektromobilu dodává jedinečný sportovní temperament a na první pohled prozrazuje, jak velký charakter se v něm skrývá. To vše pak vnímáte ještě intenzivnějším způsobem, když v něm jedete.

Fotogalerie Volkswagen ID.5 GTX

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj