Nový Volkswagen ID. Buzz

Ikonický ID. Buzz přichází s nevšedním designem, nejmodernější technologií a je připraven na každé dobrodružství. První čistě elektrický užitkový vůz, který je přizpůsoben jak na jízdy městem, tak na jízdy na dovolenou. Nechte se okouzlit inteligentním asistenčním systémem a velkým praktickým prostorem, který Vám zajistí maximální komfort.

Volkswagen ID. Buzz

Nový elektrický Volkswagen ID. Buzz je ideálním vozem pro každého, kdo hledá praktické a zároveň stylové vozidlo. Vyspělé technologie a elegantní nápaditý design v moderních barvách z něj vytváří jedinečný vůz, za kterým se otočíte, ať už jedete kamkoli.

ID. Buzz dominuje špičkovými technologiemi. Vůz má dva dotykové displeje Digital Cockpit, jeden pro řidiče a druhý pro cestující. Obrazovky umožňují přístup ke všem funkcím vozu, od hudby a navigace až po ovládání klimatizace. Součástí vybavení jsou nejnovější asistenční funkce, které z něj dělají jeden z nejbezpečnějších vozů na silnicích. Od autonomního nouzového brzdění, udržování v jízdním pruhu až po adaptivní tempomat. Můžete si být jisti, že vy i vaši cestující budete vždy v bezpečí.

Zavazadlový prostor je obrovský, má objem 1121 litrů, po sklopení sedaček i více než 2000 litrů. Díky svižnému zrychlení a pevným jízdním vlastnostem je ID. Buzz všestranným pomocníkem, ať už vyřizujete pochůzky po městě, nebo se vydáte na dlouhý výlet s velkým nákladem. Interiér vozu je navíc prostorný a pohodlný, takže se můžete uvolnit a užít si jízdu.

Pokud tedy hledáte vůz, který je praktický a zároveň stylový, Volkswagen ID. Buzz je ideální volbou.

Videogalerie Volkswagen ID. Buzz

Fotogalerie Volkswagen ID. Buzz

Kontaktujte naše prodejce

Máte zájem o testovací jízdu nebo konfiguraci vozu Volkswagen ID. Buzz? Neváhejte se obrátit na naše prodejce, rádi se Vám budou věnovat.

Petr Fabera QR kód

Petr Fabera
Vedoucí prodeje nových vozů VW

petr.fabera@klokocka.cz +420 724 778 887

Radim Ščudla QR kód

Radim Ščudla
Prodejce nových vozů VW

radim.scudla@klokocka.cz +420 602 743 216

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj