Nabídka všech modelů vozu ID. Buzz

Ikonický ID. Buzz přichází s nevšedním designem, nejmodernější technologií a je připraven na každé dobrodružství. První čistě elektrický užitkový vůz, který je přizpůsoben jak na jízdy městem, tak na jízdy na dovolenou. Nechte se okouzlit inteligentním asistenčním systémem a velkým praktickým prostorem, který Vám zajistí maximální komfort.

Více o Volkswagen ID. Buzz

Nový elektrický Volkswagen ID. Buzz je ideálním vozem pro každého, kdo hledá praktické a zároveň stylové vozidlo. Vyspělé technologie a elegantní nápaditý design v moderních barvách z něj vytváří jedinečný vůz, za kterým se otočíte, ať už jedete kamkoli.

ID. Buzz dominuje špičkovými technologiemi. Vůz má dva dotykové displeje Digital Cockpit, jeden pro řidiče a druhý pro cestující. Obrazovky umožňují přístup ke všem funkcím vozu, od hudby a navigace až po ovládání klimatizace. Součástí vybavení jsou nejnovější asistenční funkce, které z něj dělají jeden z nejbezpečnějších vozů na silnicích. Od autonomního nouzového brzdění, udržování v jízdním pruhu až po adaptivní tempomat. Můžete si být jisti, že vy i vaši cestující budete vždy v bezpečí.

Zavazadlový prostor je obrovský, má objem 1121 litrů, po sklopení sedaček i více než 2000 litrů. Díky svižnému zrychlení a pevným jízdním vlastnostem je ID. Buzz všestranným pomocníkem, ať už vyřizujete pochůzky po městě, nebo se vydáte na dlouhý výlet s velkým nákladem. Interiér vozu je navíc prostorný a pohodlný, takže se můžete uvolnit a užít si jízdu.

Pokud tedy hledáte vůz, který je praktický a zároveň stylový, Volkswagen ID. Buzz je ideální volbou.

Videogalerie Volkswagen ID. Buzz

Fotogalerie Volkswagen ID. Buzz

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj