Nabídka všech modelů vozu California

Usínat pod oblohou plnou hvězd. Ráno se probouzet při šumění moře. Prozkoumávat cizí země a přesto se cítit pořád jako doma: California 6.1 je čistá svoboda. Díky svému komfortnímu vnitřnímu vybavení a promyšleným detailům udělá z každé cesty nezapomenutelné dobrodružství. Užívejte si svou nezávislost a cestujte, kam budete jen chtít. Se vším, co potřebujete.

Více o Volkswagen California

California 6.1 je Váš obývací pokoj na cesty. Prostorný interiér nabízí dostatek místa pro Váš další rozvoj. A hodně úložného prostoru pro oblíbeného plyšáka nebo prospekty pro Vaši dovolenou. Vařit, spát, relaxovat - vše jako doma. Jen s celým světem přede dveřmi. California 6.1 Vám nabízí díky prostorné posteli v patře dostatek místa a pohodlí. 

Vysokou hnací sílu na téměř každém podkladu slibuje pohon všech kol 4MOTION, zatímco dvouspojková převodovka DSG  zlepšuje díky svému jemnému řazení citelně jízdní komfort.

Těšit se můžete mimo jiné na digitální přístrojovou desku s vysokým rozlišením, na multimediální Infotainment systémy nejnovější generace a na nejmodernější možnosti projení s aplikací Volkswagen We Connect.

California 6.1 je perfektní na cestu po pobřeží. A na nakupování v džungli velkoměsta. Díky rozpoznávání dopravních značek, ochraně boků vozidla, asistentu pro kompenzaci bočního větru, asistentu pro udržování vozu v jízdním pruhu, parkovacímu asistentu, asistentu pro vyparkování a asistentu pro couvání s přívěsem.

Videogalerie Volkswagen California

Fotogalerie Volkswagen California

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj