Uvedení nového Volkswagen Amarok od 8. 6. 2023

Přijďte se za námi podívat a vyzkoušet novou generaci pick-upu Volkswagen Amarok již od 8. 6. 2023.

novinka web text2

Volkswagen Užitkové vozy přináší do segmentu prémiových pick-upů revoluci v podobě kompletně přepracovaného vozu s moderními technologiemi a obnoveným designem. Řidiči nového modelu Amarok mohou využívat celou řadu vyspělých asistenčních systémů, které poskytují vyšší úroveň podpory řidiče než kdykoli předtím. Šestiválcový motor s výkonem až 170 kW představuje bezkonkurenční kombinaci designu, kvality provedení a výkonu. Ať už jste na cestách, nebo v terénu, toto vozidlo vám poskytne skvělý zážitek z jízdy. 

Amarok je nyní v předprodeji ve dvou variantách: PanAmericana s kommpletní terénní výbavou a Aventura s bezkonkurenčním sportovním výkonem a designem. V případě zájmu o konfiguraci se obraťte na naše prodejce. 

Amarok PanAmericana

PanAmericana se může pochlubit nárazníkem ve stylu X-Design, kontrastními vnějšími zpětnými zrcátky a klikami dveří a černým detailním zadním nárazníkem. Dále se vyznačuje sadami kol, která jsou 18" z lehké slitiny s pneumatikami ATR, zadními LED světly, stylovou lištou a černými podběhy.

Amarok Aventura

Aventura představuje nárazník rovněž ve stylu X-Design. Součástí výbavy je sportovní lišta ladící s barvou laku vozu a částečně chromované vymezovací schůdky. Vynikající je jeho sada kol: 20" z lehké slitiny ve spojení se světlomety "IQ-Light" LED Matrix, které udělají z každého terénu dobrodružství!

Zaujal Vás Volkswagen Amarok? Kontaktujte naše prodejce

Petr Fabera QR kód

Petr Fabera
Vedoucí prodeje nových vozů VW

petr.fabera@klokocka.cz +420 724 778 887

Jan_Rac QR kód

Jan Rác
Prodejce nových vozů VW

jan.rac@klokocka.cz +420 601 252 881