Více o Volkswagen Amarok

Zcela nový Amarok je vybaven nejnovějšími technologiemi, stylovým designem a množstvím prvků, které ztělesňují značku Volkswagen Užitkové vozy v segmentu prémiových pick-upů. Jeho propracované schopnosti doplňuje zvýšený výkon v terénu a řada výkonnějších motorů V6 TDI zajišťující mimořádné jízdní dovednosti. O pohodlí se stará ambientní osvětlení interiéru, kvalitní audiosystém Harman Kardon a inovované asistenční systémy, které vám pomohou zvládnout všechny výzvy, které se vám postaví do cesty. Nový Amarok unese 3,5 tuny hmotnosti na závěsu přívěsu, čímž se dokonale hodí i pro komerční využití. Bez ohledu na vaše požadavky je vám nový Amarok připraven poskytnout spolehlivou podporu téměř bez námahy.

Rozvor Amaroku se oproti předchozímu modelu prodloužil o 173 mm na celkových 3270 mm. Vůz také prodloužil na délku o 10 cm na 5350 mm a zvýšil maximální brodivost z 50 cm na 80 cm. Model je kromě toho standardně vybaven pohonem všech kol 4Motion a šesti jízdními režimy. K dipozici jsou varianty modelů 2,0litrový turbodiesel poskytující buď 150 koní a 350 Nm, nebo 170 koní a 405 Nm točivého momentu. Základní motor je standardně dodáván s pětistupňovou manuální převodovkou a pohonem zadních kol, zatímco výkonnější varianta nabízí za příplatek nastavitelný pohon všech kol a šestistupňovou manuální převodovku.

Amarok je možné optimalizovat podle Vašich požadavků. Pro vozy lze tak realizovat řešení střižená na míru: Od chladicího vozu přes sanitku až po bezbariérové vozidlo pro lidi s hendikepem. S našimi vozy je možné téměř vše.

Amarok PanAmericana

PanAmericana se může pochlubit nárazníkem ve stylu X-Design, kontrastními vnějšími zpětnými zrcátky a klikami dveří a černým detailním zadním nárazníkem. Dále se vyznačuje sadami kol, která jsou 18" z lehké slitiny s pneumatikami ATR, zadními LED světly, stylovou lištou a černými podběhy.

Amarok Aventura

Aventura představuje nárazník rovněž ve stylu X-Design. Součástí výbavy je sportovní lišta ladící s barvou laku vozu a částečně chromované vymezovací schůdky. Vynikající je jeho sada kol: 20" z lehké slitiny ve spojení se světlomety "IQ-Light" LED Matrix, které udělají z každého terénu dobrodružství!

Videogalerie Volkswagen Amarok

Fotogalerie Volkswagen Amarok

Kontaktujte naše prodejce

Máte zájem o předprodej vozu Amarok? Neváhejte se obrátit na naše prodejce, rádi se Vám budou věnovat.

Petr Fabera QR kód

Petr Fabera
Vedoucí prodeje nových vozů VW

petr.fabera@klokocka.cz +420 724 778 887

Jan_Rac QR kód

Jan Rác
Prodejce nových vozů VW

jan.rac@klokocka.cz +420 601 252 881

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj