Nabídka všech modelů vozu Amarok

Nekompromisní v terénu. Temperamentní na asfaltu. Nový Amarok s vidlicovým šestiválcovým motorem s výkonem až 190 kW je spojením všeho, co očekáváte od exkluzivního všestranného automobilu prémiové třídy: atraktivní design, robustní konstrukci a spoustu síly.

Více o Volkswagen Amarok

Je jedno, kam Vás Vaše práce nebo Vaše volnočasové plány zavedou - s motorem 3,0 V6 TDI Vašeho vozu Amarok budete na všech cestách obzvláště efektivní. Každá jízda se tak stane požitkem:

Amarok to má přesně jako Vy: říká vše na rovinu - také u designu. Jeho výrazná sportovní přední část se zdvojenými chromovanými lištami, bi-xenonové světlomety včetně LED pro denní svícení, jakož i svalnaté, dynamické linie stanovují měřítka ve své třídě.

I když je terén nepohodlný: Amarok kontruje obzvláště velkou dávkou komfortu. Jeho jasně členěná přístrojová deska, četné odkládací přihrádky, největší prostor pro nohy ve své třídě a nastavitelná přední sedadla ergoComfort přinesou pohodlí do Vašeho offroadového dobrodružství.

Vaše pracovní dni jsou dlouhé a Vaše cesty krajinou ještě delší? Ve voze Amarok se dozvíte přesto všechno, co se děje doma i ve světe: díky moderním rádiovým a navigačním systémům a mobilním online službám "Car-Net".

Neskladný materiál zvládne Amarok s klidem. Mezi podběhy má totiž víc místa, než jakýkoliv jiný pickup. Díky šířce mezi podběhy zadních kol lze europalety umístit dokonce napříč.  Vysoké bočnice a nízká nákladová hrana usnadňují zase nakládání.

Aby se zakázkám dařilo, potřebujete správné vybavení. K tomu patří také vůz sladěný optimálně podle Vašich požadavků. Pro vozy lze tak realizovat řešení střižená na míru: Od chladicího vozu přes sanitku až po bezbariérové vozidlo pro lidi s hendikepem. S našimi vozy je možné téměř vše.

Videogalerie Volkswagen Amarok

Fotogalerie Volkswagen Amarok

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj