Nabídka všech modelů vozu A8

Zavázali jsme se k náskoku díky technice. Nikdy předtím jsme tento závazek nenaplnili v tak širokém rozsahu jako u nového Audi A8. S ním přichází nový designový jazyk, nový způsob ovládání a nová úroveň kvality. Nové Audi A8 představuje ztělesnění budoucnosti luxusní třídy.

Více o Audi A8

Z noblesně působících designových prvků vyzařuje exkluzivita i sportovně dynamický charakter, přičemž vůz nezapře své A8 geny a hrdě se hlásí k odkazu modelu Ur-quattro.

Ovládací tlačítka dotykového displeje poskytnou uživateli haptickou zpětnou vazbu, takže má i přes dokonale hladký povrch displeje pocit, že mačká skutečná tlačítka, což dodává tomuto způsobu ovládání zcela nový rozměr. Díky tomu je práce s infotaiment systémem nejnovější generace mnohem intuitivnější, než kdykoliv před tím. V souvislosti s tím je třeba upozornit na přístrojovou desku orientovanou na řidiče, která zdůrazňuje moderní charakter a eleganci kokpitu.

Stvořte si svůj osobní prostor na zadních sedadlech, který bude tak flexibilní a komfortní jako nikdy před tím, a zjistěte, jak vypadá luxus v celé své velikosti. To vše Vám nabízíme v podobě Audi A8 L.

Pokrok může přinášet i úžasné pohodlí: důkazem, který mluví za vše, je luxusní limuzína Audi S8 TFSI ve své nejsportovnější podobě. Jejím mottem je dostat Vás do cíle rychle a komfortně. K tomu přispívají kromě výkonného motoru V8 Biturbo TFSI, také velkorysý vnitřní prostor s pohodlnými sedadly, inovativní koncept ovládání a široká nabídka funkcí infotainment systému a konektivity. 

Videogalerie Audi A8

Fotogalerie Audi A8

Fotogalerie Audi A8 L

Fotogalerie Audi S8

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj