Nabídka všech modelů vozu A6 Avant

Mimořádně komfortní prostor pro cestování a funkce vycházející z nejmodernějších digitálních technologií se snoubí s estetikou pravého atleta: nové Audi A6 Avant se stává v každém ohledu vítěznou volbou. Sportovně-elegantní zvenčí a kultivovaně velkorysý uvnitř nabízí nové Audi A6 Avant to nejlepší z digitálního věku a svými inovativními asistenčními systémy řidiče nastavuje nové standardy pro třídu manažerských vozů. Historie se tedy opakuje.

Více o Audi A6 Avant

Plošší a širší provedení přídě propůjčuje Audi A6 Avant tvář, která jasně vypovídá o suverénním a dynamickém charakteru tohoto vozu. Audi S6 Avant nabízí různé možnosti použití. Kromě toho působí přesvědčivě také svou bohatou nabídkou infotainmentu a asistenčních technologií, sportovními parametry a dynamickým designem. Ať už potřebujete vůz, který Vás s grácií doveze na obchodní schůzky, nebo auto na rodinné výlety, Audi RS 6 Avant naprosto splní Vaše očekávání. Jedná se totiž o vysoce výkonný sportovní vůz, který udělá dojem nekompromisním designem i vysokou úrovní praktičnosti. Zamilujete si ho od první jízdy.

Nekompromisní komfort: optimalizovaný prostorový koncept Audi A6 Avant nabízí řidiči i všem členům posádky více prostoru v oblasti nohou, hlavy a ramen, přičemž udělá silný dojem i objemem zavazadlového prostoru. Flexibilitu vnitřního prostoru umocňují samostatně sklopná opěradla zadních sedadel, která jsou dělená v poměru 40:20:40, díky čemuž lze interiér optimálně přizpůsobit Vašim prioritám a potřebám. Nezáleží na tom, zda se vydáváte na rodinnou výpravu za lyžováním nebo se chystáte na delší služební cestu: zavazadlový prostor o objemu v rozmezí od 565 do 1 680 litrů nabízí různé možnosti pro uložení nákladu.

V závislosti na přání zákazníka je interiér nového Audi A6 Avant k dispozici v naprosto odlišných podobách. Kromě základní varianty jsou k dispozici další čtyři výbavové linie, z nichž každá má svůj vlastní barevný motiv: Sport, Design, Design selection a sportovní paket S line. Z použitých materiálů od na přání dostupného čalounění z kůže Valcona až po na přání dostupné dekorativní obložení interiéru z matného kartáčovaného hliníku, na první pohled vyzařuje vysoká kvalita, což je dáno i tím, že nejsou zpracovávány strojně.

Na přání jsou v rámci rozhraní MMI a MMI plus s ovládáním touch response k dispozici dva HD dotykové displeje s úhlopříčkami 10,1" a 8,6", které perfektně zapadají do designu palubní desky. V případě, že se rozhodnete pro na přání dostupný infotainment systému MMI Navigation plus, získáte i plně digitální přístrojovou desku Audi virtual cockpit s úhlopříčkou 12,3" s možností ovládání pomocí tlačítek multifunkčního volantu. Díky standardní možnosti individualizace lze vytvořit až sedm uživatelských profilů s nastavením dle priorit konkrétních řidičů. Funkce, které jsou pro řidiče zásadní, lze v rámci nabídky MMI stejně jako u chytrého telefonu uspořádat přetažením na požadované místo. Jedná se o systém, který nabízí flexibilní, pohodlná a především jednoduchá řešení.

Fotogalerie Audi A6 Avant

Fotogalerie Audi S6

Fotogalerie Audi RS 6

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj