Nabídka všech modelů vozu A4 allroad quattro

Velkorysá světlá výška, extrovertní design a vysoká úroveň funkčnosti, to vše přispívá k výjimečnému charakteru Audi A4 allroad quattro. Díky kombinaci standardně dodávaného pohonu všech kol quattro, vysoce výkonného motoru a specifického "allroad" podvozku na Vás udělá dojem i při jízdě v terénu.

Více o Audi A4 allroad quattro

Charakteristický design exteriéru Audi A4 allroad quattro jasně poukazuje na terénní povahu tohoto charismatického vozu. K offroadovým znakům patří mimo jiné i barevně zvýrazněné lemy blatníků, které svým odstínem ladí s předním a zadním nárazníkem i s vnějšími prahy. Zmíněné offroadové prvky jsou lakovány v matně šedém odstínu s výraznou texturou, ale na přání jsou k dispozici také v metalickém provedení nebo v barvě karoserie. Kola jsou u této varianty o 12 milimetrů větší než u základního modelu, což znamená širší rozchod vpředu i vzadu.

Standardně dodávaný pohon všech kol quattro se postará o vynikající trakci a vysokou jízdní dynamiku. Standardně dodávaný podvozek allroad zajišťuje Audi A4 allroad quattro ve srovnání se základní verzí modelu o 35 milimetrů vyšší světlou výšku, zatímco se dvě pětiprvkové nápravy s lehkou stavbou postarají o mimořádně agilní jízdní charakter. Terénní schopnosti vozu můžete dále vylepšit prostřednictvím na přání dostupných elektronicky řízených tlumičů, jejichž nastavení se průběžně přizpůsobuje aktuální situaci. Součástí standardní výbavy jsou také systém dynamické změny jízdního režimu Audi drive select.

V interiéru Audi A4 allroad quattro Vás doslova nadchne velkorysé prostorové uspořádání přispívající k vytvoření vzdušné atmosféry. Mezi prvky zdůrazňující šířku interiéru patří spojitý pás výdechů ventilace, který je shora lemován chromovaným dekorativním proužkem, který vypovídá o vysoce kvalitním provedení kabiny. Součástí středové konzoly je odkládací schránka, která nabízí velký prostor pro ukládání různých věcí. Součástí standardního osvětlení interiéru jsou lampičky na čtení. Pokud si chcete atmosféru v interiéru ještě více zpříjemnit, můžete výbavu svého vozu obohatit o na přání dostupný balíček osvětlení Ambiente.

Rozhodněte se pro na přání dostupný infotainment systém s technologiemi jako je digitální přístrojová Audi virtual cockpit plus. Na jejím 12,3" displeji přímo ve Vašem zorném poli budete mít k dispozici všechny důležité informace v přehledném uspořádání a ve Full HD rozlišení, což platí i pro rychloměr a otáčkoměr. Na přání lze vůz navíc vybavit funkcemi, jako jsou Audi connect klíč a schránka Audi phone box pro integraci chytrého telefonu.

Videogalerie Audi A4 allroad quattro

Fotogalerie Audi A4 allroad quattro

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj