Nabídka všech modelů vozu T-Roc

Oceníte dobrý design a jedinečnost? T-Roc okouzlí svým sebejistým projevem, výrazným designem modelu crossover a rozsáhlými možnostmi individualizace.

Více o Volkswagen T-Roc

Nový T-Roc = Nová podoba suverenity

Nový T-Roc působí sebevědomým dojmem, jehož základem je design exteriéru s výrazněji definovanými tvary, kvalita a styl interiéru na nové úrovni a nejmodernější technické vlastnosti. Design SUV s ostřeji definovanými rysy projevuje charakter nového modelu T-Roc, který je současně i obrazem Vašeho charakteru. Jedinečnou kompozici doplňují stylové prvky, jako například LED světlomety a chromované lišty, které dále podtrhují výrazný sportovní vzhled přední partie. Aby T-Roc byl pouze Váš nezaměnitelný T-Roc, je k dispozici paleta, která zahrnuje osm vnějších laků karoserie. K dalším akcentům patří například volitelné lakování střechy v kontrastní barvě nebo 19" kola z lehké slitiny Misano lakovaná v černé barvě.

Interiér vozu T-Roc Vás zaujme svou vysoce kvalitní výbavou. Palubní deska s měkkým povrchem s ozdobnými švy dále zlepšuje vynikající haptické vlastnosti digitalizované kabiny. Klasická tlačítka a spínače byly nahrazeny plochami citlivými na dotek, a to i na multifunkčním volantu, který je pro linii R-Line součástí sériové výbavy. Nové kvality interiéru potvrzují i sedadla. Například sedadla výbavové linie Style jsou čalouněna vysoce kvalitními potahy ArtVelours, které jsou barevně sladěny s provedením interiéru. A jestliže byste chtěli ještě něco útulnějšího, můžete se rozhodnout pro nově navržená sedadla čalouněná kůží s vyhříváním a s možností elektrického nastavení 14 parametrů.

Nový T-Roc je vybavený inovativními technologiemi, které zajišťují větší komfort a větší bezpečnost a Vy se díky tomu dostanete pohodlněji do cíle Vaší cesty. Mezi ně patří také volitelný asistenční systém IQ.DRIVE Travel Assist - inteligentní co-pilot, který neustále sleduje dění v okolí vozu a pomáhá Vám v monotónních a únavných jízdních situacích. Zejména při cestování na dlouhé vzdálenosti se z něj stává ideální společník, který výrazně zvyšuje komfort jízdy.

Fotogalerie Volkswagen T-Roc

Více o Volkswagen T-Roc Cabriolet

Nový T-Roc Cabriolet = Nekonečná svoboda

Při prvním pohledu obraz vnitřní síly a při druhém ztělesnění nekonečné svobody. Každý všední i sváteční den, na dovolené i všude, kam s ním pojedete. S lehkostí promění každý Váš okamžik na něco zcela výjimečného.

Interiér zaujme nejenom vyšším komfortem sezení, ale přináší také větší radost z jízdy. Důvodem je zejména vysoce kvalitní výbava, kterou můžete vnímat na měkkém povrchu palubní desky s ozdobnými švy, plně digitalizované přístrojové desce nebo na komfortu ovládání orientovaném na budoucnost. Ústředním prvkem je zde multifunkční volant, jehož prostřednictvím můžete snadno ovládat např. rádio Ready 2 Discover s displejem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm). Softwarové rozhraní App-Connect Vám pak umožní bezdrátové přístup k vybraným aplikacím běžícím na Vašem mobilním telefonu.

Nové nárazníky, LED světlomety, zářící chromované lišty: díky svým výrazným rysům a látkové střeše s plně elektrickým ovládáním představuje tento crossover s novým designem to nejkrásnější spojení modelu SUV a kabrioletu. Na Vás je potom volba jednoho z nabídky osmi laků, výběr 17", 18" nebo 19" kol z lehké slitiny, rozhodnutí pro linii Style nebo R-Line, případně pro volitelný designový paket Black Style. Ať budou Vaše volby jakékoli, jisté je, že vždy budete vyčnívat z davu.

Díky proporcím modelu SUV máte v novém voze T-Roc Cabriolet hodně místa nad hlavou a řidič i spolujezdec mají také spoustu místa pro nohy. Co je však velkou výhodou, je velká flexibilita a spousta místa v zavazadlovém prostoru, do kterého lze uložit zavazadla o objemu až 284 litrů - to z modelu crossover činí nejprostornější kabriolet ve své třídě. Sklopením zadních sedadel lze získat další prostor, který při sklopené střeše navíc není shora ničím omezen. Opěradla zadních sedadel je možné sklopit pomocí dálkového ovládání přímo ze zavazadlového prostoru.

Fotogalerie Volkswagen T-Roc Cabriolet

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj