Nabídka všech modelů vozů ID.7 Tourer

Tato čistě elektrická limuzína spojuje výhody velké dojezdové vzdálenosti, rychlého nabíjení, většího prostoru a intuitivního ovládání a definuje tak nový standard prémiové třídy značky Volkswagen.

Více o modelu ID.7 Tourer

Nový model ID.7 Tourer okouzlí svým designem a ohromným zavazadlovým prostorem. Tento čistě elektrický model ID. díky svému velkému objemu zavazadlového prostoru a praktické funkci Easy Open & Close definuje nová měřítka v kategoriích komfortu a funkčnosti.

Seznamte se s fascinujícím designem nového vozu ID.7 Tourer, který je současně sportovní i funkční. Vstupy vzduchu na jeho přední partii cíleně usměrňují jeho proudění okolo boků směrem k zádi. Vzniká tak aerodynamická obálka, která zklidňuje proudění vzduchu okolo bočních partií vozu. Elegantně modelovaná mohutná zadní partie je pak určujícím znakem modelu ID.7 Tourer.

Nový model ID.7 Tourer nabízí velký prostor až pro pět cestujících. Díky prémiovým materiálům a prvkům, jako je ambientní osvětlení nebo panoramatické střešní okno Smart Glas s elektricky ovládanou průhledností, má jeho interiér charakter kombi luxusní třídy, který vyvolává pocit mimořádně velkého prostoru. V interiéru nového modelu ID.7 Tourer je sériově použit vysoký podíl speciálních materiálů, stejně jako materiálů, které jsou 100% recyklovány. Jak kvalitní jsou sedadla, tak dobře se Vám bude sedět. Mimořádně pohodlná a uvolňující jsou například nově vyvinutá volitelná sedadla ergoActive Premium ve voze ID.7 Tourer. Masáž tlakových bodů a nově také masáž s aktivací pánve pomůže zlepšit krevní oběh, uvolnit napětí a může tak zvýšit pohodu zejména při cestování na dlouhé vzdálenosti.

Větší prostor pro sportovní výbavu, zavazadla a pro vše, co potřebujete k aktivnímu trávení volného času. Díky možnosti sklopení zadního sedadla lze interiér a tím počet míst k sezení i objem zavazadlového prostoru rychle přizpůsobit Vašim potřebám. Podle toho, která sedadla sklopíte, se objem zavazadlového prostoru s délkou téměř dva metry může zvětšit z 545 litrů až na 1714 litrů, což podtrhuje výhody optimalizované konstrukce vozu a nabízí ještě větší flexibilitu. Sklon zadních opěradel lze navíc rychle a snadno přizpůsobit a zvětšit tak objem zavazadlového prostoru na 605 litrů. Není nutné obětovat páté místo k sezení. Změněná karoserie modelu ID.7 Tourer pak ve srovnání s limuzínou ID.7 zajišťuje cestujícím na zadních místech více místa nad hlavou. 

Fotogalerie Volkswagen ID.7 Tourer

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj