Nabídka všech modelů vozu Grand California

Někteří to nazývají "volání dálek". Jiní "touha po dobrodružství". Je ale vlastně jedno, jaký výraz použijete: Uspokojte společně s vozem Grand California svou touhu po objevování neznámých míst a velké nezávislosti. Neboť přesně to ztělesňuje California je již po desetiletí. Její větší sourozenec Vám nyní nabízí se svým plně vybaveným domovem na kolech od všeho ještě o trochu víc. Víc prostoru. Víc komfortu. Víc svobody.

Více o Volkswagen Grand California

Vzrušující cestování bude ještě zábavnější, když víte, že se můžete na svého partnera na cestách kdekoliv a kdykoliv spolehnout. Navigační systému ve voze Grand California Vás přivedou spolehlivě k Vašemu díly - i když ho třeba ještě ani neznáte. Včetně vhodného soundtracku a dobré zábavy. Díky Vaší plně vybavené kuchyňské lince včetně chladničky s mrazničkou a úložného prostoru si můžete užívat svobody a připravit si místní speciality kdykoliv sami. Grand California disponuje kompletní koupelnou se sprchovým koutem.

Nádrž na čerstvou vodu o objemu 110 litrů a nádrž na odpadní vodu o objemu 90 litrů Vám nabízí možnost utábořit se někdy - je-li to dovoleno - i mimo kempy nebo uprostřed divoké přírody. Abyste i přesto doplnili vodu vždy včas, jsou obě nádrže vybaveny hladinovým senzorem. Nádrž na čerstvou vodu je zabudovaný v interiéru vozu a chráněný tak proti mrazu. Díky promyšleným topným systémům ve voze Grand California Vám tuto radost nezkazí ani svěží jarní vítr nebo chladivé podzimní ráno. 

Videogalerie Volkswagen Grand California

Fotogalerie Volkswagen Grand California

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj