Nabídka všech modelů vozu Taigo

Kompaktní crossover Taigo je první SUV kupé značky Volkswagen. Zaujme sportovní elegancí ve spojení s robustností a praktičností, vyšší polohou sedadel, inovativní konektivitou a nejvyšší možnou úrovní komfortu a bezpečnosti. Hospodárný provoz s nízkými emisemi zajišťují tři technicky vyspělé motory TSI.

Více o Volkswagen Taigo

Sportovní a moderní design projevuje model Taigo již při prvním pohledu. Zajímavým detailem jsou stylové LED světelné lišty, které probíhají přes celou čelní partii až k logu Volkswagen a společně se světlomety IQ.LIGHT - LED Matrix vytvářejí působivou světelnou signaturu. Po stranách nárazníku, který je široce protažený do stran, jsou integrovány mlhové světlomety.

Variabilní podlaha zavazadlového prostoru - I přes své kompaktní rozměry poskytuje nové Taigo působivou spoustu místa. Abyste jej mohli optimálně využít, je k dispozici variabilní podlaha zavazadlového prostoru, díky níž máte k dispozici další úložné místo. Variabilní podlaha umožňuje vytvoření rovné plochy v úrovni nákladové hrany, která značně usnadňuje nakládání i vykládání. Transportovaná zavazadla stačí pouze zvednout do výšky nákladové hrany a posunout dovnitř.

Videogalerie Volkswagen Taigo

Fotogalerie Volkswagen Taigo

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj