Nabídka všech modelů vozu Škoda Superb

Bohatý vnitřní prostor vozu ŠKODA SUPERB je světem sám pro sebe. Kromě dokonalého pohodlí pro všechny cestující je tam i obrovský prostor, který zajišťuje maximální praktičnost.

Více o Škoda Superb

Škoda citlivě vylepšila dynamický a elegantní vzhled své vlajkové lodě. Díky větší masce chladiče a novému přednímu nárazníku, které zajišťují výraznější vzhled vozu, vzrostla délka vozu SUPERB o 8 mm. Délka vozu SUPERB COMBI vzrostla o 6 mm. Velkorysý prostor interiéru a zavazadlový prostor o objemu 625 l vozu Škoda Superb a 660 l vozu Škoda Superb Combi stále určují měřítka ve své třídě. Záď zdobí chromovaná lišta a nápis Škoda. Nový vůz Škoda Superb Scout s robustními prvky karoserie se prezentuje v offroadovém vzhledu.

Nové chromované aplikace na madle dveří a vnitřních kličkách dveří a ambientní osvětlení na přístrojové desce dodávají interiéru vozu Škoda Superb na ušlechtilosti a eleganci. Nové je také čalounění sedadel ve výbavových stupních Ambition a Style a kontrastní prošívání u sedadel potažených materiálem Alcantara® a kůží. Prošívání je i na loketních opěrkách ve dveřích. 

Kromě full LED matrixových světlometů nabízí modernizovaný vůz Škoa Superb mnoho dalších inovativních asistenčních systémů, které pomáhají řidiči. Část z nich byla převzata z vozů vyšších tříd do střední třídy. Vůbec poprvé v sériově vyráběném voze Škoda je v novém voze Superb použit prediktivní adaptivní tempomat a nový Emergency Assist pro víceproudé silnice.

Fotogalerie Škoda Superb

Potřebujete poradit s výběrem vozu Škoda? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj