Volkswagen ID. Buzz: legendární vůz na cesty se vrací v novém kabátě

Volkswagen oficiálně zahájil prodej nového vozu ID. Buzz, na který jsme se tak dlouho těšili. Jeho ambasadorem se stal Evan McGregor a společně vytváří skutečně hvězdné spojení.

WEB ID. Buzz Volkswagen (3)

Virtuální projížďka pokrokového Volkswagen ID. Buzz: 

Volkswagen přichází s novým ikonickým ID. Buzz, který svým velkým prostorem je užitečný nejen pro rodiny, ale také pro milovníky cestování. Pokrokovou technologií a velkým zavazadlovým prostorem se stává ideálním pomocníkem i při každodenních cestách. Na silnici neztratí díky svému elegantnímu a nápaditému designu v moderních barvách. Originální prvky v podobě kosočtvercových průduchů na předsunutém nárazníku dodávají autu komplexní dynamický zevnějšek. Současné ekologické postupy se odráží v interiéru minivanu, nabízí plně recyklovatelné materiály – materiál sedadel, podlahová krytina i čalounění stropu je vyrobeno z udržitelné eko kůže. Jednoduché linie, lehké pastelové a neutrální barvy vnitřku podtrhují ikonický vzhled.

ID. Buzz nabízí také ve variantě Cargo, která se zaměřuje primárně na vynikající obratnost a velký nákladový prostor pro přepravu. Potěší tedy všechny firmy i živnostníky, kterým záleží nejen na výkonný, ale také na ekologické stopě. Auto se skládá ze tří sedadel a přepážkou mezi cestujícími a nákladovým prostorem. Je uživatelsky velmi komfortní a nabízí dobrou organizaci přihrádek a dalších úložných prostorů.

Integrovaný Digital Cockpit ID. Buzzu poskytne ideální přehled o užitečných funkcích – připojení k internetu, hlasové ovládání nebo softwarové rozhraní, pomocí kterého lze z chytrého telefonu pohodlně přenést hudbu či audioknihy. Tyto funkce dodají obyčejné jízdě ten správný nádech zábavy i pro ty nejmenší pasažéry. Nespornou výhodou vozu je bezpochyby asistenční systém Travel Assist. Postará se o to, aby udržel vůz v jízdním pruhu, dává si pozor na odstupy od jedoucích vozidel a zároveň dokáže hlídat a přizpůsobovat maximální nastavenou rychlost. Systém poskytuje asistenci při jízdě v zatáčkách, poskytuje statistiku o ostatních účastnících na trase a včas upozorní na vzniklé nehody.

Vizuální zobrazení v kombinaci s navigační technologií umožňuje snadnější průjezdy v kolonách a obecně pomáhá s jednoduchou navigací při jízdě. Jakmile vůz ID. Buzz opustíte, tak se prostřednictvím inteligentního světelného signálu elegantně rozloučí. Elektromobil nabízí komplexní řešení při nabíjení – lze ho nabíjet i v době, kdy se nevyužívá, v jakékoliv nabíjecí stanici. Nabíjení u rychlonabíjecího stojanu trvá zhruba 30 minut v případě nabití z 5 % na hodnotu 80 %. Využívání elektrického pohonu je navíc maximálně ekologické a šetrné k přírodě.   

Minivan Volkswagen ID. Buzz je ideálním parťákem na dlouhé cesty i při dovolené. Kufr je opravdu veliký, má objem 1121 litrů, po sklopení zadních sedadel i 2123 litrů. Auto je vybaveno 6 USB-C porty, proto spolehlivě nabije veškeré zařízení a zajistí tak velmi podstatný komfort.

Volkswagen ID. Buzz a ID. Buzz Cargo zastupuje multifunkčnost užitkového elektro auta, který je přizpůsoben jak na jízdy městem, na jízdy na dovolenou, tak pro komerční mobilitu. Nabízí špičkovou technologii v kombinaci s uhlazeným praktickým designem.

ID. Buzz nyní již oficiálně v prodeji. Přijďte si ho vyzkoušet.

Zaujal Vás ID. Buzz? Kontaktujte naše prodejce

Petr Fabera QR kód

Petr Fabera
Vedoucí prodeje nových vozů VW

petr.fabera@klokocka.cz +420 724 778 887

Jan_Rac QR kód

Jan Rác
Prodejce nových vozů VW

jan.rac@klokocka.cz +420 601 252 881