Nabídka všech modelů vozu KIA Picanto

Městské ulice jsou dokonalým hřištěm pro zcela nový model Kia Picanto. Z jeho elegantních křivek, expresivní tváře a zadních sdružených svítilen vyzařuje mladistvý charakter vozu. Pouhý pohled na něj ve Vás vyvolá touhu usednout za volant a vydat se do každodenního shonu života.

Více o KIA Picanto

Neexistuje lepší způsob, jak si užívat s novým modelem Kia Picanto ještě více zábavy, než je individualizace vlastního vozu paketem ozdobných prvků, jimiž dáte najevo svůj postoj. Na výběr máte klasickou verzi modelu s okouzlujícími prvky pro interiér a exteriér, GT Line s mimořádně ušlechtilými, sportovními detaily a X-Line s designem, inspirovaným crossovery, a ozdobnými prvky v živých barvách.

Nové Picanto Vás potěší nepřeberným množstvím elegantních detailů. Objevte prostorný interiér, jehož dominantou je inteligentně navržená přístrojová deska se sofistikovanými chromovanými ozdobnými prvky se saténovou povrchovou úpravou. Poté zaměřte svou pozornost na barevné ozdobné prvky a elegantní svislé výdechy ventilační soustavy.

Fotogalerie Kia Picanto

Potřebujete poradit s výběrem vozu Kia? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj