Nabídka všech modelů vozu KIA e-Niro

Užitné vlastnosti crossoveru s komfortem vyspělého elektrického pohonu. S velkorysým vnitřním prostorem a mimořádným pohodlím ve spojení s ohromujícím designem.

Více o Kia e-Niro

Objevte svět chytrých komfortních funkcí a úžasných zážitků. Nová Kia e-Niro Vám poskytne okamžité zrychlení a umožní snadné nabíjení pro cestování s dlouhým dojezdem. A k tomu si užívejte komfortu prostorného, elegantního a extrémně tichého interiéru. A to vše s nulovými emisemi. Trvale udržitelná jízda ještě nikdy nevyvolávala tak dobrý pocit.

Vyberte si ideální akumulátory pro svůj životní styl. Jezdíte-li na velké vzdálenosti, nabízíme Vám sadu akumulátorů s kapacitou 64 kWh s dojezdem až 455 km na jedno nabití2. Po připojení k nabíjecí stanici o výkonu 100 kW trvá nabití na 80 % pouhých 42 minut.3 Je-li Vaším revírem město, postačí Vám sada akumulátorů s kapacitou 39,2 kWh, umožňující dojezd až 289 km.2

K nabíjení doma můžete používat normální zásuvku i zařízení pro rychlé nabíjení. Alternativou jsou veřejné nabíjecí stanice CCS (Combined Charging System) s nabíjecím výkonem až 100 kW, které jsou v Evropě k dispozici již ve velkém počtu. Stav nabití akumulátorů se zobrazuje na přístrojové desce, nebo jej můžete zjistit na dálku pomocí aplikace, která Vám umožní také dálkové ovládání nabíjecího procesu.

Nová Kia e-Niro má minimální nároky na údržbu, protože nevyžaduje výměny oleje, ani řadu dalších servisních úkonů. A nezapomeňte, že si můžete dlouhodobě užívat pocitu naprosté jistoty díky naší 7leté záruce, která platí na celé vozidlo, včetně akumulátorů.

Fotogalerie Kia e-Niro

Potřebujete poradit s výběrem vozu Kia? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj