Nabídka všech modelů vozu TT

Nastupte a přesvědčte se sami: dvě desítky let po svém debutu Audi TT Coupé stále umí vzbudit nadšení vášnivých řidičů svým charismatickým designovým jazykem, úžasným jízdním zážitkem a bohatou standardní výbavou.

Více o Audi TT

Audi TT Coupé je již ve standardu vybaveno systémem dynamické změny jízdního režimu Audi drive select, který dodá Vaší jízdě nový fascinující rozměr. K vynikajícímu jízdnímu charakteru podvozku Audi TT Coupé přispívají progresivní posilovač řízení, čtyřprvkové zavěšení zadních kol a systém elektronického řízení stability. Při rychlém průjezdu zatáčkou je aktivní systém selektivního řízení točivého momentu, který přispívá k lepší ovladatelnosti vozu tím, že dle konkrétní situace přenese potřebnou brzdnou sílu na vnitřní kola. O sportovní výkon se stará také sedmistupňová převodovka S tronic.

Audi TT Coupé nabízí širokou škálu inteligentních technologií, přičemž je na přání k dispozici s naší nejvyšší verzí Infotainment systému MMI navigace plus s ovládacím rozhraním MMI®touch. Ovládací panel rozhraní MMI středové konzole se omezuje na pouhých šest tlačítek. MMI navigace plus zahrnuje také dotykový panel integrovaný v horní části otočného tlačítka, prostřednictvím něhož lze zadávat znaky ručním psaním. Součástí standardní výbavy je plně digitální přístroj Audi virtual cockpit, který se může pochlubit 12,3" barevným displejem s vysokým rozlišením, kde se zobrazují všechny podstatné informace, aby měl řidič ještě větší přehled. V základní verzi vozu najdete i multifunkční volant, prostřednictvím něhož lze kompletně ovládat Infotainment systém a funkce hlasového ovládání.

Vidět a být viděn: na přání jsou světlomety Audi TT Coupé dostupné ve variantě LED nebo Audi Matrix LED. U světlometů Audi Matrix LED je světelný paprsek vytvářen spoustou jednotlivých malých diod, které se v závislosti na aktuální situaci zapínají a vypínají. To znamená, že může systém světlometů reagovat na jiná vozidla vykrytím světelného paprsku, aby nedocházelo k oslňování ostatních řidičů, přičemž bude zbytek silnice stále jasně osvětlen.

Asistenční systémy představují pro řidiče pomoc, díky níž se může lépe soustředit na dění na silnici. Audi TT Coupé nabízí širokou škálu asistenčních systémů od asistenta pro změnu jízdního pruhu Audi side assist přes asistenta pro udržení vozidla v jízdním pruhu Audi active lane assist a systém pro rozpoznání dopravních značek až po parkovacího asistenta se zobrazením okolní situace a se zadní kamerou.

Audi TT Roadster Vás přesvědčí o svých kvalitách nejen svým interiérem a exteriérem, ale především svým čistým výkonem. 

Hbité proplétání se městskou džunglí, vychutnávání si výhod sportovního modelu Audi na dálnici, precizní kopírování silnice při cestování na dlouhé vzdálenosti a hlavně jízda, která Vás bude bavit: to vše Vám nabídne Audi TTS Coupé. V Audi TTS Roadster si budete plnými doušky vychutnávat radost z jízdy ve sportovním voze: dvě sedadla, nízká jízdní pozice, přímé a dynamické ovládání a standardně dodávaný pohon všech kol quattro. 

Nespoutaná síla, podmanivý design a vysoká úroveň jízdní stability a dynamiky. Jednoduše řečeno, vůz se sportovním charakterem vhodným pro automobilové závody: Audi TT RS Coupé. Bez ohledu na to, zda dáte přednost jízdě pod širým nebem nebo zavřené střeše, na Vás Audi TT RS Roadster udělá dojem svými výkonovými hodnotami a dynamickým jízdním charakterem. Seznamte se s prvotřídním sportovním roadsterem, se kterým si budete užívat zábavnou jízdu každý den.

Videogalerie Audi TT

Fotogalerie Audi TT

Fotogalerie Audi TTS

Fotogalerie Audi TT RS

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj