Nabídka všech modelů vozu Q2

Audi Q2 je přímo stvořeno pro město, kde udělá značný dojem nejen svým novým geometrickým designovým jazykem, kterému dominují ostré hrany, ale také svým nezávislým charakterem. Jeho sebevědomí pramení také ze schopných motorů TFSI a TDI, které disponují silou od 116 do 190 koní, a z pohonu všech kol quattro, který je k dispozici standardně nebo volitelně. Jeho výbava Vám splní každé Vaše přání a navíc v rámci ní můžete získat funkce, které byly dříve vyhrazeny jen pro vyšší třídy. A konektivita? V tomto ohledu Vám udělá radost rozhraní Audi smartphone interface a nejnovější generace infotainment a audio systémů.

Více o Audi Q2

Až nečekaně silný charakter: působivý vzhled Audi Q2 evokující sílu je dán především designem předního a zadního nárazníku, rozhodným výrazem podtrženým na přání dostupnými světlomety Audi Matrix LED i dynamickými křivkami, které vozu propůjčují i určitou dávku excentričnosti. Vzhledem k nabídce zahrnující výbavové linie advanced a Q2 S line, nová provedení kol a nové odstíny laků má každý možnost vdechnout svému Audi Q2 něco ze své osobitosti.

Záruku zábavné jízdy v Audi Q2 představují výkonné motory TFSI a TDI1, pohon všech kol quattro a dvě inovativní technologie: standardně dodávaný progresivní posilovač řízení, který prostřednictvím variabilního převodu řízení mění účinek v závislosti na úhlu natočení volantu, zvoleném stupni podpory a rychlosti vozu.

Audi virtual cockpit je inovativní, plně digitální přístrojová deska, která flexibilně zobrazuje relevantní informace dle aktuálních potřeb. Jedná se o 12,3" displej s vysokým rozlišením. V závislosti na aktuálních požadavcích řidiče se zde mohou zobrazovat rychlost, otáčky motoru, mapy, informace vztahující se ke službám Audi connect, údaje z rádia a mediálních systémů a celá řada dalších informací.

Při řízení Audi Q2 Vás mohou podporovat různé asistenční systémy z naší bohaté nabídky. Vůbec poprvé je pro Audi Q2 na přání k dispozici Adaptivní asistent řízení. Ten představuje kombinaci funkcí adaptivního tempomatu a Asistenta pro jízdu v jízdním pruhu. Jeho úkolem je podporovat řidiče při akceleraci, brzdění, udržování požadované rychlosti i při udržování vozidla v daném jízdním pruhu, což může obzvláště na dlouhých cestách výrazně zvýšit jízdní komfort.

Videogalerie Audi Q2

Fotogalerie Audi Q2

Fotogalerie Audi SQ2

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj