Nabídka všech modelů vozu e-tron

Seznamte se s vozem, který Vám na cestách poskytne více svobody pro vše, co máte rádi: s elektrickým SUV značky Audi nebudete muset přistupovat na kompromisy. Nezáleží na tom, zda projíždíte velkoměstem nebo se s přáteli vydáváte za dobrodružstvím, Audi e-tron se stane Vaším perfektním společníkem. První plně elektrické SUV Vám bude dělat radost svým sportovním charakterem, přičemž je ale vhodné i pro běžné každodenní využití. Díky spojení dvou elektromotorů s elektrickým pohonem všech kol si s ním budete užívat vynikající výkon a agilní jízdní chování.

Více o Audi e-tron

Audi e-tron je poháněno dvěma elektromotory, které mu při rozjezdu zajišťují opravdu svižné zrychlení na 100 km / h za 4,6 sekundy. Výkon při startování je srovnatelný s běžnými sportovními vozy. O optimální trakci a jízdní dynamiku se stará nová generace pohonu quattro: elektrický pohon všech kol. Díky němu je Audi e-tron vhodné pro každodenní dojíždění a nadchne Vás svou snadnou ovladatelností a hbitými reakcemi. V případě potřeby během okamžiku aktivuje pohon všech kol, který v závislosti na situaci flexibilně rozdělí točivý moment mezi obě nápravy, abyste si mohli jízdu na plno vychutnat v každém terénu.

V dnešní době již lze najít podél dálnic, větších silnic a ve městech nabíjecí stanice, kde si můžete svůj vůz dobít. Těchto stanic bude v budoucnu velmi rychle přibývat. Mimo to pro Vás máme řešení, která Vám usnadní dobíjení vozu v domácích podmínkách. Audi e-tron tedy šetří životní prostředí a současně s ním bude Váš život jednodušší. Další výhodu představuje elektricky výsuvné víčko nabíjecího konektoru, které se otevírá prostorově úsporným způsobem. Po dobití vozu se automaticky samo zavře pět sekund po odpojení napájecího kabelu.

V kabině na Vás kromě vzdušného řešení interiéru udělají dojem i velkorysé rozměry. Díky dlouhému rozvoru kol nabízí Audi e-tron dostatek prostoru pro pohodlné cestování pěti osob a uložení jejich zavazadel. Délka interiéru, prostor pro hlavu předních i zadních cestujících a místo v oblasti kolen i ve druhé řadě sedadel jsou na prvotřídní úrovni segmentu luxusních SUV. Díky objemu zavazadlového prostoru 660 litrů můžete své elektrické SUV naložit vším, co potřebujete na dlouhých cestách. 60 litrů z této kapacity tvoří praktická úložná schránka pod podlahou. Zde najdete i prostor pro uložení nářadí a přenosný nabíjecí kabel.

S přístrojovou deskou Audi virtual cockpit budete mít za všech okolností přehled o všech důležitých jízdních informacích a navíc se zde na přání mohou zobrazovat také specifické e-tron údaje, jako jsou například aktuální úroveň nabití akumulátoru, zbývající dojezd, doba jízdy odpovídající dojezdu a ujetá vzdálenost. Prostřednictvím rozhraní Audi MMI si můžete kdykoliv naprogramovat nabíjení akumulátoru a konkrétní úroveň, na kterou má být akumulátor nabit.

Videogalerie Audi e-tron

Fotogalerie Audi e-tron

Fotogalerie Audi e-tron Sportback

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj