Nabídka všech modelů vozu A7

Nezapomenutelné a nezaměnitelné Audi A7. Od ostře pronikavých světlometů s jedinečně působivým světelným podpisem přes hrdě vzpřímenou příď se širokou maskou chladiče Singleframe a atraktivní siluetu kupé až po výrazně plastickou záď působí Audi A7 Sportback jako velvyslanec revolučního designového jazyka, který současně neztrácí své klasické geny quattro. Jedná se o evidentní důkaz toho, že není nutné zcela měnit směr, ale stačí jej jen nově definovat.

Více o Audi A7

Užívejte si pocit prostornosti ve zcela nové kvalitě: na přání dostupná panoramatická střecha nabízí oproti předchozí variantě o 60 % větší průhledovou plochu, díky čemuž je kabina vozu doslova zaplavena světlem, aby si mohla celá posádka vychutnávat jízdu v příjemně projasněném interiéru. V případě nepříjemně silného slunečního záření lze zatáhnout elektricky ovladatelnou sluneční clonu, která nabízí 100% ochranu před oslňováním a současně minimalizuje zahřívání interiéru. Mimo to ji lze v závislosti na světelných podmínkách a prioritách cestujících nastavit do různých poloh.

Cestující v zadní části vozu si budou užívat mnohem vyšší komfort, aniž by bylo nutné obětovat objem zavazadlového prostoru. Celé posádce jistě udělá radost na přání dostupné vyhřívání předních a zadních sedadel, která se mohou pochlubit precizním zpracováním ve špičkové výrobní kvalitě.

Přehledně uspořádané, hladce integrované a designově sladěné: HD dotykové displeje s úhlopříčkou 10,1" a 8,6" a s vysokým rozlišením, které jsou součástí ovládacího rozhraní MMI High s funkcí touch response, integrované v palubní desce nabízí optimální dotykovou odezvu a progresivní koncepci ovládání, kterou si tento výjimečný vůz zaslouží. Horní displej slouží k práci s informačně-zábavním systémem, zatímco spodní displej řidiči umožňuje ovládat klimatizaci a komfortní funkce a zadávat text. Na přání dostupný paket ambientního a konturního osvětlení interiéru Vám pomůže změnit atmosféru v kabině podle Vaší momentální nálady a dodá interiéru na jedinečnosti a přidané hodnotě. 

Na přání jsou k dispozici světlomety HD Matrix LED v novém působivém provedení, kterým je model A7 jedinečný. V jejich designovém jazyce se zcela očividně odráží téma digitalizace v automobilovém průmyslu: 12 světelných segmentů, které jsou od sebe vzájemně odděleny úzkými mezerami, svým svícením odráží princip jedniček a nul binárního kódu.

Zažijte budoucnost moderní mobility již dnes: vyzkoušejte si na vlastní kůži cestování s inteligentními asistenčními systémy a automatizovanými jízdními funkcemi nové éry. Udělejte další krok na cestě k autopilotním systémům digitální éry motorismu.

Audi S7 Sportback přesvědčí parametry svého exteriéru i interiéru. A kromě toho si můžete v tomto našem sportovním kupé užít i nejnovější technologie pro asistované řízení a infotainment. Dáváte přednost spíše divokosti a nezkrotnosti nebo suverénnímu charakteru se smyslem pro estetično? S Audi RS 7 Sportback můžete mít v dokonalé symbióze obojí.

Videogalerie Audi A7

Fotogalerie Audi A7

Fotogalerie Audi S7

Fotogalerie Audi RS 7

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj