Nabídka všech modelů vozu A6 allroad quattro

Audi A6 allroad quattro nabízí mimořádnou kombinaci výhod modelu Avant, jako jsou vysoký komfort a variabilita, a typických vlastností allroadových vozidel, mezi něž patří permanentní pohon všech kol quattro, emotivní jízdní zážitek a výrazný offroadový vzhled. Mezi jeho přednosti patří také široká škála digitalizovaných technologií.

Více o Audi A6 allroad quattro

Pokud jde o jízdní dynamiku a komfort, Audi A6 allroad quattro je skutečně všestranně nadaným vozem. Standardně dodávaný pohon všech kol quattro zajišťuje lepší trakci, vysokou úroveň bezpečnosti i příjemně hbité reakce vozu. Součástí systému je integrovaná technologie ultra, jejímž úkolem je neustále monitorovat jízdní podmínky a v závislosti na situaci rozdělovat hnací moment mezi přední a zadní nápravu. Mimo to je vůz standardně vybaven vzduchovým odpružením s adaptivními tlumiči, které automaticky reguluje světlou výšku vozu. Podvozek tohoto modelu může být až o 45 mm výše než u modelu Audi A6 Avant. Audi A6 allroad quattro je již ve standardu vybaveno také systémem dynamické změny jízdního režimu Audi drive select, který Vám umožní aktivně ovlivňovat jízdní vlasntosti vozu: k dispozici je sedm režimů včetně režimů "allroad" a "offroad" pro jízdu po nezpevněných cestách. 

O schopnosti Audi A6 allroad quattro poradit si s jízdou v terénu svědčí již jeho výrazné detaily exteriéru. Při pohledu zpředu zaujme především jednodílná maska chladiče Singleframe: ta se od základního modelu liší především výraznými vertikálními žebry. Dalším rozlišujícím prvkem je design předních přívodů sání vzduchu. Při pohledu zboku okamžitě upoutají zvýrazněné ochranné lemy blatníků, prahová lišta s dekorativním nápisem quattro i nápadné střešní ližiny. Součástí standardní výbavy Audi A6 allroad quattro jsou 18" kola. Nicméně na přání jsou k dispozici také 21" kola z nabídky Audi Sport. Design vozu uzavírá zadní difuzor ve specifickém allroad provedení společně s ochranou proti podjetí. Spodní část předního i zadního nárazníku, lemy podběhů kol i vnější prahové části karoserie jsou standardně lakovány v kontrastním matně šedém odstínu Scandium. Na přání je možné zvolit pro lakování těchto dílů metalický odstín nebo barvu karoserie.

Díky velkorysým rozměrům Audi A6 allroad quattro si budete na všech sedadlech užívat dostatek prostoru od hlavy až po nohy. Interiér navíc nabízí celou řadu možností přizpůsobení. Jednou z nich je na přání dostupný paket interiéru "allroad" (viz fotografie), jehož součástí jsou například podsvícené kryty prahů s hliníkovou vsadkou a s nápisem allroad u předních dveří. Stejné logo najdete také na koženém čalounění sportovních sedadel. Multifunkční kůží potažený sportovní volant je opatřen pádly řazení a kontrastními švy v ocelově šedém odstínu. Pedály a opěrka nohy jsou v rámci paketu "allroad" pro interiér vyrobeny z nerezové oceli. Abyste si mohli na cestách v kabině užívat co nejpříjemnější atmosféru, na přání jsou k dispozici také paket ambientního osvětlení interiéru a kontur a balíček pro zlepšení kvality ovzduší v interiéru.

Všechny důležité informační technologie palubního systému se snadno ovládají a najdete je v přehledných nabídkách. Na přání dostupná přístrojová deska Audi virtual cockpit plus nabízí 12,3" HD digitální displej s vysokým rozlišením, na kterém najdete všechna potřebná data včetně rychlosti a otáček motoru. Mimo to si můžete vybrat preferovaný režim zobrazení: Classic, Dynamic nebo Sport. S na přání dostupným infotainment systémem MMI Navigation plus s dotykovým ovládáním MMI získáte navíc přístup k online službám Audi connect¹. Ovládání probíhá prostřednictvím dvou barevných displejů středové konzoly nebo pomocí hlasového ovládání.

Videogalerie Audi A6 allroad quattro

Fotogalerie Audi A6 allroad quattro

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj