Nabídka všech modelů vozu A5

S Audi A5 máte jistotu, že nesplynete s davem. S novým designovým jazykem získal tento vůz prvky, které podtrhují jeho šířku i hloubku. Mezi jeho silné stránky patří i technologie definující nové trendy, jako jsou například na přání dostupné světlomety Audi Matrix LED nebo velkorysý a intuitivní informačně-zábavní systém.

Více o Audi A5

Sportovní charakter Audi A5 Coupé na Vás silně zapůsobí ještě před tím, než se v tomto voze vůbec poprvé projedete. S Audi A5 Sportback máte jistotu, že nesplynete s davem. S novým designovým jazykem získal tento pětidveřový vůz prvky, které podtrhují jeho šířku i hloubku. V novém Audi A5 Cabriolet Vás čeká poutavý jízdní zážitek, který se staženou střechou nabude na ještě větší intenzitě. Bez ohledu na to, z jakého úhlu se na něj díváte, vždy na Vás tento vůz zapůsobí svými atraktivními sportovními křivkami.

Do exteriéru Audi S5 Coupé TDI se promítá nový designový jazyk Audi, který perfektně souzní se specifickými sportovními prvky v provedení "S". Audi S5 Sportback TDI nabízí prostor pro rodinu i výkon sportovního vozu. Díky svému výkonnému motoru nabízí Audi S5 Cabriolet TFSI působivé jízdní hodnoty na úrovni sportovního vozu. To se odráží v jeho dynamice a s ní spojeném vzrušujícím jízdním zážitku, jehož emotivní charakter se umocní po stažení střechy.

Po nastartování svého Audi RS 5 Coupé Vás čeká jízda ve znamení typické RS dynamiky. S Audi RS 5 Sportback můžete vyrazit vpřed tak rychle, že se svět ve zpětném zrcátku bude zmenšovat až neuvěřitelnou rychlostí.

Videogalerie Audi A5

Fotogalerie Audi A5 Coupé

Fotogalerie Audi A5 Sportback

Fotogalerie Audi A5 Cabriolet

Fotogalerie Audi S5

Fotogalerie Audi RS 5

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj