Nabídka všech modelů vozu A4

Ještě silnější, efektivnější a inteligentnější: Audi A4 na Vás zapůsobí průkopnickou syntézou moderních technologií a smyslu pro estetično. Příkladem za všechny jsou na přání dostupné přístrojová deska Audi virtual cockpit tvořená 12,3" LCD displejem o vysokém rozlišení a soustava reproduktorů Bang & Olufsen s technologií 3D zvuku, které svým vizuálně pěkný provedením vnáší do interiéru kromě své funkčnosti také vyšší úroveň luxusu.

Více o Audi A4

Audi A4 Limuzína Vás zaujme svou sportovní povahou, přičemž silně zapůsobí na Vaše emoce a zvedne Vaši prestiž. Na schopnosti tohoto vozu na první pohled poukazují dynamické prvky v provedení quattro i harmonické proporce. Při pohledu zezadu zdůrazňuje šířku vozu horizontální chromovaný proužek spojující zadní LED světla, kterými  částečně prochází. Ke sportovnímu charakteru zádi přispívá vizuálně rozdělení difuzor s integrovanými lichoběžníkovými koncovkami výfuku. Sportovní křivky pokračují i na bocích, pro které jsou typické zdůrazněné lemy blatníků a výrazné lišty prahů. Pokud jde o kola, k dispozici je skutečně velkorysá nabídka na přání dostupných kol v rozmezí 16" až 19". K silnému vyznění přídi přispívají hluboká a široká maska chladiče Singleframe, vyrýsované křivky nárazníku a mohutné otvory sání vzduchu.

V interiéru Audi A4 Limuzíny Vás doslova nadchne velkorysé prostorové uspořádání přispívající k vytvoření vzdušné atmosféry. Mezi prvky zdůrazňující šířku interiéru patří spojitý pás výdechů ventilace, který je shora lemován chromovaným dekorativním proužkem, který vypovídá o vysoce kvalitním provedení kabiny. Součástí středové konzoly je odkládací schránka, která nabízí velký prostor pro ukládání různých věcí. Součástí standardního osvětlení interiéru jsou lampičky na čtení. Na přání je k dispozici také paket osvětlení interiéru Ambiente, prostřednictvím něhož si ve voze vytvoříte velmi příjemnou atmosféru. Speciální výhodou Audi A4 Limuzíny je koncept stavebnicového kombinování linií výbavy. Díky němu získáte větší flexibilitu při výběru výbavy, což v praxi znamená, že můžete kombinovat různé designové balíčky interiéru a exteriéru.

Nechte se při řízení Audi A4 Limuzína podporovat rozmanitými asistenčními systémy. Vybírat můžete mezi na přání dostupnými předem konfigurovanými pakety s důrazem na různé aspekty jízdy, jako je například Asistenční paket City. Ten nabízí kombinaci systémů vhodných pro jízdu po městě s parkovacím asistentem a couvací kamerou. Součástí paketu je také Upozornění na nebezpečí při vystupování, které dokáže rozpoznat ostatní vozidla blížící se zezadu a v případě potřeby Vás upozorní na nebezpečí prostřednictvím LED kontrolky. Audi A4 Limuzína je standardně vybaveno systémem Audi pre sense city, který Vás při jízdě rychlostí do 85 km/h vizuálně a akusticky varuje před bezprostředně hrozící kolizí, přičemž může v případě potřeby vyvinout brzdný tlak.

Pokud jde o sportovní design, jde Audi S4 Limuzína příkladem: od základního modelu ho odlišuje nespočet specifických designových prvků v provedení "S", které vynikají v interiéru i exteriéru. Díky svému výkonnému motoru, který se může pochlubit i mimořádnou efektivitou, dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h během pouhých 4,8 sekund.

Videogalerie Audi A4

Fotogalerie Audi A4

Fotogalerie Audi S4

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj