Nabídka všech modelů vozu A4 Avant

Audi A4 Avant nastavuje nová měřítka s ohledem na sportovnost, kvalitu, digitalizaci a variabilitu. Od jeho předchůdce ho již na první pohled odlišuje nový designový jazyk. Ve vysoce kvalitním interiéru můžete díky průkopnickým technologiím hladce navázat na svůj každodenní život digitálního věku. A samozřejmě je zde také velkorysý zavazadlový prostor, který nabízí flexibilní možnosti přepravy různých věcí.

Více o Audi A4 Avant

Dynamický charakter Audi A4 Avant se projevuje při pohledu z každého úhlu. Při čelní konfrontaci na Vás silně zapůsobí široká maska chladiče Singleframe zasazená mezi mocně působící přívody sání vzduchu, zatímco zezadu dodávají vozu na sportovním vzhledu lichoběžníkové koncovky výfuku integrované v difuzoru a chromovaný proužek spojující obě koncová LED světla a podtrhující šířku vozu. Pokud chcete svému vozu dodat na zvláštnosti, pak je tu koncept stavebnicového kombinování linií výbavy. Díky němu získáte větší flexibilitu při výběru výbavy interiéru i exteriéru, což v praxi znamená, že můžete kombinovat různé designové balíčky interiéru a exteriéru.  K dispozici budete mít například paket "S", se kterým získá Váš vůz na skutečně sportovním vzhledu. Jeho součástí jsou sportovní podvozek, specifická maska chladiče v provedení "S" a specifický difuzor ve variantě "S". Pokud toužíte po ještě sportovnějším vzhledu, máme pro Vás Audi A4 Avant ve variantě "edition one", která je zobrazena na fotografiích. Při pohledu zboku Vás na ní zaujmou kruhové znaky Audi na předních blatnících, 19" kola a červeně lakované brzdové třmeny. Sportovní charakter dále umocňuje střešní spoiler v provedení "RS".

V interiéru Audi A4 Avant Vás doslova nadchne velkorysé prostorové uspořádání přispívající k vytvoření vzdušné atmosféry. Mezi prvky zdůrazňující šířku interiéru patří spojitý pás výdechů ventilace, který je shora lemován chromovaným dekorativním proužkem, který vypovídá o vysoce kvalitním provedení kabiny. Udělejte si pohodlí v na přání dostupných sedadlech "S" dekorovaných logem "S" a prošitím v kosočtverečném vzoru, která Vás pevně obejmou, přičemž si můžete elektronicky nastavit celou řadu jejich parametrů. Pokud si pořídíte Audi A4 Avant v provedení "edition one", můžete si vybrat, zda dáte přednost interiéru s paketem Design selection nebo S line. Jestliže chcete interiéru dodat na skutečné osobitosti, vyberte si z nabídky Audi exclusive speciální barevné provedení například středové konzoly nebo kontrastního prošití sedadel a volantu.

Audi A4 Avant nabízí sportovní design a sofistikovaný prostorový koncept. O jeho vhodnosti pro každodenní využití svědčí celá řada praktických funkcí usnadňujících nakládání a vykládání zavazadlového prostoru o kapacitě 495 litrů, který lze po sklopení opěradel dělených v poměru 40:20:40 rozšířit dokonce na 1 495 litrů. Součástí standardní výbavy jsou například elektricky ovladatelný kryt zavazadlového prostoru a možnost uvolnění opěradel zadních sedadel na dálku. Pokud máte plné ruce, můžete s na přání dostupným senzorem pro komfortní otevírání kufru otevřít dveře zavazadlového prostoru jednoduše mávnutí nohou pod zadním nárazníkem. S na přání dostupným komfortním klíčem můžete celý vůz zamknout a odemknout prostřednictvím senzorů v klikách dveří.

Rozhodněte se pro na přání dostupný infotainment systém s technologiemi jako je digitální přístrojová Audi virtual cockpit plus. Na jejím 12,3" displeji přímo ve Vašem zorném poli budete mít k dispozici všechny důležité informace v přehledném uspořádání a ve Full HD rozlišení, což platí i pro rychloměr a otáčkoměr. Na přání lze vůz navíc vybavit funkcemi pro integraci chytrého telefonu, jako jsou klíč Audi connect a Audi phone box.  

Nechte se při řízení Audi A4 Avant podporovat rozmanitými asistenčními systémy. Vybírat můžete mezi na přání dostupnými předem konfigurovanými pakety s důrazem na různé aspekty jízdy, jako je například Asistenční paket Tour. Ten nabízí kombinaci asistenčních systémů pro cestování na větší vzdálenosti a po dálnicích, jako je například Asistent pro jízdu v kolonách. Ten Vám při jízdě do rychlosti 65 km/h usnadní řízení, abyste si mohli užívat co nejpohodlnější a nestresující jízdu. Systém dokáže rozpoznat vodorovné značení jízdních pruhů, stavebně odlišené okraje vozovky, vozidla ve vedlejších jízdních pruzích a několik vozidel jedoucích vpředu. Součástí paketu je také Asistent pro odbočování, který dokáže identifikovat protijedoucí vozidla v levém jízdním pruhu, přičemž dokáže v případě potřeby nouzovým brzděním zabránit kritické situaci.

Videogalerie Audi A4 Avant

Fotogalerie Audi A4 Avant

Fotogalerie Audi S4 Avant

Fotogalerie Audi RS 4 Avant

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj