Nabídka všech modelů vozu A3

Nové Audi A3 Sportback přiváží velké řidičské zážitky, vysoký jízdní komfort, dokonalou konektivitu a současný design Audi v kompaktním provedení. Nová generace Audi A3 Limuzína působí dospělejším dojmem než dříve ve všech ohledech a dokazuje, že skutečnou velikost nelze vyčíst pouze z rozměrů.

Více o Audi A3

S volitelným pohonem všech čtyř kol quattro, progresivním řízením a systémem Audi drive select je nové Audi A3 vybaveno pro téměř jakoukoliv trasu. Ať už máte před sebou dynamickou jízdu zatáčkami, nebo vás čeká dlouhá cesta vyžadující komfort a ekonomičnost provozu, stačí několik kliknutí a auto bude přesně takové, jaké potřebujete. Pro ještě sportovnější dojem z vozu je tu paket S line se sportovními sedadly a řadou designových prvků.

S pomocí vyspělých technologií, jako Audi virtual cockpit a Head up displej, budete mít všechny důležité informace stále před očima. Pohodlné nastavování palubních funkcí i během jízdy vám zprostředkuje displej MMI s dotykovým ovládáním. O připojení na internet a stále aktuální data pro navigaci i další online funkce se postará systém Audi connect.

Kromě standardně dodávaných LED světlometů můžete svůj vůz vybavit světlo-mety Audi Matrix LED, které promění jízdu po setmění ve velké světelné představení. Díky inteligentnímu ztmavování segmentů světlometu a vykrývání prostorů s kolem jedoucími vozidly můžete nepřetržitě využívat sílu dálkových světel, aniž byste kohokoliv oslňovali. Výsledkem je konstantní osvětlení prostoru před vozem bílým světlem a viditelnost srovnatelná s jízdou ve dne.

Nové Audi A3 Sportback nabízí zavazadlový prostor s objemem 380 litrů a komfortní výbavu pro nakládání a vykládání. Díky rozšířenému prostoru pro hlavu a lokty u předních i zadních sedadel je interiér ještě komfortnější a funkčnější.

Výborné jízdní vlastnosti nového Audi A3 Limuzíny můžete ocenit v několika různých módech. Volitelný systém Audi drive select upraví podle vašeho přání charakteristiku řízení i plynového pedálu. Ve spojení s adaptivním podvozkem, který si rovněž můžete objednat, dokáže navíc měnit i světlou výšku vozu. Vedle výrazně komfortnější jízdy s adaptivním zavěšením kol tak získáte i lepší aerodynamiku na rychlostních komunikacích.

Videogalerie Audi A3

Fotogalerie Nové Audi A3 Sportback

Fotogalerie Nové Audi A3 Limousine

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj