Nabídka všech modelů vozu A1

Je velkorysé, sportovní a rozhodně zapůsobí na emoce. Audi A1 Sportback představuje ideálního partnera pro městský životní styl. Druhá generace úspěšného kompaktního Audi A1 Sportback na první pohled zaujme výrazným maskulinním designem a již ikonickými prvky odkazujícími na legendární vozy Audi.

Více o Audi A1

Audi A1 Sportback představuje ideálního partnera pro městský životní styl. Druhá generace úspěšného kompaktního Audi A1 Sportback na první pohled zaujme výrazným maskulinním designem a již ikonickými prvky odkazujícími na legendární vozy Audi. Sportovní interiér, který nenechá nikoho chladným, lze přizpůsobit na míru Vašim individuálním potřebám. Veškeré ovládací prvky a na přání dostupný dotykový displej rozhraní MMI touch jsou maximálně orientované na řidiče
a umocňují v kabině charakter kokpitu. Mimo to je A1 Sportback vybaveno prvotřídními informačními a jízdními asistenčními systémy, a navíc nabízí optimální propojení s digitálním světem.

Audi A1 citycarver upoutá pozornost úzkými přívody vzduchu těsně pod kapotou, kontrastními lemy blatníků a výrazně rozšířenými vnějšími bočními prahy. Na přední části vozidla zaujme velká jednodílná maska chladiče Singleframe s viditelně trojrozměrnou mřížkou se vzorem medové plástve v matně černém lakovaném provedení. Silný charakter a celkově sportovní vzhled vozu umocňují krátké převisy vpředu i vzadu, široké blatníky a kola, která jsou na přání dostupná ve velikosti až 18", zatímco o schopnosti vyrovnat se s lehkým terénem svědčí spodní ochranný panel lakovaný v odstínu ušlechtilé oceli.

Fotogalerie Audi A1 Sportback

Fotogalerie Audi A1 citycarver

Potřebujete poradit s výběrem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den.

* povinný údaj