Ojeté, zánovní, referentské a předváděcí vozy

Společnost Autosalon Klokočka působí 23 let na trhu s ojetými vozy.

Nabídka našich autobazarů čítá 250 prověřených ojetých vozidel. Vozy jsou k dispozici v prodejnách ojetých vozidel : ŠKODA Plus (Praha 5, K Barrandovu), Das Welt Auto (Praha 6, Karlovarská 660) a (Praha 6, Karlovarská 814).

Chcete ověřený ojetý vůz se zárukou?

Autosalon Klokočka vám nabízí předváděcí a referentské vozy s nízkým nájezdem kilometrů, doloženým původem vozu a v perfektním technickém stavu.

Naše ojeté vozy splňují přísná kvalitativní kritéria, zákazník může bez obav důvěřovat informacím o původu, stáří, počtu ujetých kilometrů i technickém stavu vozidla. Certifikovaní prodejci ojetých vozidel pomohou nejen s výběrem vhodného osobního nebo užitkového vozu, ale rovněž s možnostmi financování, pořízení záruky, výběrem vhodného pojištění a dalších služeb.

Proč si pořídit vůz právě u nás?

Nabízíme záruku kvality, otevřený přístup k zákazníkovi, prověřený původ vozu, kvalitu vozů za výhodné ceny, rychlé a výhodné zajištění financování spotřebitelským úvěrem nebo leasingem, uzavření zákonného a havarijního pojištění. Prodej ojetých vozů v  Autosalonu Klokočka je tu právě pro vás.

Potřebujete prodat ojeté auto a nechcete mít starosti s jeho prodejem? Obraťte se na nás. Nabízíme vám výkup vozů za hotové, výkup na protiúčet, komisní prodej za výhodných podmínek bez parkovného. Přivezte váš vůz do některé z našich poboček, kde vám zkušení prodejci poradí s tržní prodejní cenou, prohlídnou, zdokumentují a vystaví váš vůz. Váš prověřený vůz se pak stává součástí nabídky ojetých vozidel a je prezentován na významných inzertních portálech s ojetými vozy a v prodejních programech ŠKODA Plus a Das Welt Auto.

Díky stabilně vysoké kvalitě poskytovaných služeb a individuálnímu přístupu se Autosalon Klokočka za 20 let své existence vypracoval v důvěryhodnou společnost s více jak 42 000 tisíci obchodovaných vozidel v segmentu ojetých vozů.

Nabídka ojetých vozů

Nabídka ojetých vozů

Vyberte si z naší nabídky ojetých vozů

   Více

Dovoz vozů

Dovoz vozů

Poptávka ojetého vozu

   Více

Ocenění vozu

Ocenění vozu

Jakou cenu má Váš vůz a na kolik si ho ceníte Vy?

   Více

Financování

Financování

Financování

   Více

Program ŠKODA Plus

Program ŠKODA Plus

Vyzkoušené ojeté vozy, roční vozy

   Více

Program Das Welt Auto

Program Das Welt Auto

Ověřená kvalita ojetých vozů

   Více

VolkswagenSkodaAudiSEAT

Nonstop Asistent

724 090 050