Kdo neskáče není… KLOKANem! Zkuste ve své kariéře udělat pořádný skok a přidejte se k nám do společnosti Autosalon Klokočka, jednoho z největších autorizovaných prodejců a servisů vozů značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Volkswagen užitkové vozy a Kia v České republice.

I přes bezmála třicetileté působení na trhu jsme dynamicky se rozvíjející firma, díky které lze KLOKANa v Praze vidět nejen v zoo. Pojďte s námi růst a dále budovat firmu s KLOKANem ve znaku i vy! Aktuálně do naší početné KLOKANí rodiny hledáme Pracovníka oblasti náhradních dílů klempírny a lakovny – skladník.

Pracovník oblasti náhr. dílů Klempírny a lakovny - Skladník

Náplň práce:

  • příjem a výdej zboží (náhradní díly, tmely, laky)
  • vyhledávání v elektronickém katalogu náhradních dílů
  • manipulace se zbožím, skladové hospodářství

Požadujeme:

  • znalost součástí automobilů
  • ideálně praxe jako prodejce náhradních dílů na osobní vozy nebo jako skladník ve skladu ND na osobní vozy
  • práce na PC
  • bezúhonnost
  • samostatnost
  • spolehlivost
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci společnosti
  • benefity, z kterých si jistě vyberete

Pracoviště:

  • Praha 6 - Řepy, Karlovarská 660

V případě, že máte zájem o uvedenou pozici a splňujete všechny uvedené požadavky, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s průběhem praxe.

Kontakt:

Autosalon Klokočka Centrum a.s.
Pavlína Vodvárková
personální administrátorka
Karlovarská 660, Praha 6 - Řepy
E-mail: pavlina.vodvarkova@klokocka.cz
Tel.: 222 197 702 Mobil: 601 252 961

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050