Audi A5 Coupé

Dokonalé spojení sportovního charakteru a elegantních křivek. Nové Audi A5 Coupé nastavuje laťku do nové výšky. Jeho vyrýsované křivky prošly modernizací a získaly na ještě větší ostrosti. Čelní světlomety, které se mohou pochlubit novým designem, lze na přání vybavit světly Audi Matrix LED, která jsou sama o sobě ztělesněním dynamiky. Toto sportovní kupé je uměleckým kouskem také z technického hlediska: kromě nové karoserie zaujme Audi A5 také zcela novým podvozkem, vysoce výkonnými hnacími agregáty, inovativním infotainment systémem a celou řadou asistenčních systémů na podporu řidiče.

PDF Ceník (509.2 kB)

PDF Katalog (3.9 MB)

PDF Katalog příslušenství (6.1 MB)

PDF Ceník A5 S line Edition (364.1 kB)

PDF Ceník A5 Edition (339.1 kB)

Fotografie vozu

Videa

Líbí se Vám?

Na kvalitu vozů se čtyřmi kruhy na kapotě se mohou zákazníci stoprocentně spolehnout, a tak je pro ně hlavním důvodem, proč zvolit Audi A5 Coupé, jeho design. Linie A5 Coupé jsou velmi progresivní a stylové. Expresivní příď a stejně výrazná záď vytvářejí strhující model s velmi širokým a plochým tělem, krátkým předním převisem a protaženým přechodem od C-sloupku ke krátkému ukončení zádi. Široký rozchod, velká kola, dlouhý rozvor kol a krátké převisy nedávají autu pouze silný výraz, ale patří také mezi základní prvky, které vytvářejí nezaměnitelně aktivní pocit z jízdy. Audi A5 nastavuje nové měřítko ve své třídě přesným chováním v zatáčkách, vynikajícím držením stopy, velkou akceschopností a prvotřídním komfortem valení. Řidiči si mohou vybrat z palety přeplňovaných motorů s přímým vstřikováním paliva TDI, nebo TFSI. V modelové řadě A5 je novinkou elektromechanický posilovač řízení. Elektromotor posilovače mění ovládací sílu potřebnou k otáčení volantem v závislosti na rychlosti jízdy. Protože při jízdě přímým směrem není zapotřebí, aby byl posilovač aktivní, snižuje nové řešení spotřebu paliva až o 0,3 l/100 km.

Pojďte se projet.

Přijďte si k nám do Autosalonu Klokočka domluvit zkušební jízdu. Audi A5 Coupé vás určitě okouzlí. Vášniví milovníci značky Audi k nám už chodí dlouhá léta. Jak by také ne! Vědí, že u nás dostanou fundované informace i kvalitní certifikovaný servis. Jsme totiž držitelem certifikátu ISO 9001:2000. Přijďte také. Těšíme se na vás v Autosalonu Klokočka, Terminál Audi.

Paket Lifestyle pro Audi A5 Coupé:

Pro všechny motorizace

Paket obsahuje:

  • xenonová světla
  • vyhřívání sedadel vpředu
  • Audi parking system plus
  • BT
  • multifunkční volant
  • vnitřní zrcátko automaticky zatmavitelné
  • světelný senzor
  • tempomat

Hodnota paketu: 99 200 Kč

Cena pro zákazníka: 54 600 Kč

Ušetříte: 44 600 Kč (45%)

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050