Zrušit filtrování

Kontakty

Adelt Jindřich
vedoucí servisních služeb VW

Pobočka: Volkswagen Praha 6
E-mail: jindrich.adelt@klokocka.cz
Tel.: 222 197 304Mobil: 607 033 436

Andelt Jan
servisní poradce Volkswagen

Pobočka: Volkswagen Praha 6
E-mail: jan.andelt@klokocka.cz
Tel.: 222 197 301Mobil: 724 351 688

Drahný Bohumil
servisní poradce ŠKODA

Pobočka: ŠKODA Praha 6
E-mail: bohumil.drahny@klokocka.cz
Tel.: 222 197 201Mobil: 601 252 785

Faktor Hynek
mistr lakovny a klempírny

Pobočka: Volkswagen Praha 5
E-mail: hynek.faktor@klokocka.cz
Tel.: 251 005 201

Ginzel Martin
servisní poradce ŠKODA

Pobočka: ŠKODA Praha 6
E-mail: martin.ginzel@klokocka.cz
Tel.: 222 197 201Mobil: 725 562 637

Hájek Martin
servisní poradce Audi

Pobočka: Audi
E-mail: martin.hajek@klokocka.cz
Tel.: 222 197 501Mobil: 607 033 429

Hudec Petr
servisní poradce Volkswagen

Pobočka: Volkswagen Praha 6
E-mail: petr.hudec@klokocka.cz
Tel.: 222 197 303Mobil: 607 033 438

Járka Ladislav
servisní poradce Audi

Pobočka: Audi
E-mail: ladislav.jarka@klokocka.cz
Tel.: 222 197 502Mobil: 607 033 430

Koblížek Štěpán
servisní poradce VW, SEAT, ŠKODA

Pobočka: SEAT
E-mail: stepan.koblizek@klokocka.cz
Tel.: 251 005 120

Mach Rudolf
servisní poradce Volkswagen

Pobočka: Volkswagen Praha 6
E-mail: rudolf.mach@klokocka.cz
Tel.: 222 197 337Mobil: 607 033 437

Matlák Martin
servisní poradce ŠKODA

Pobočka: ŠKODA Praha 6
E-mail: martin.matlak@klokocka.cz
Tel.: 222 197 204Mobil: 725 741 250

Moravec Tomáš
vedoucí servisních služeb VW, SEAT, ŠKODA

Pobočka: SEAT
E-mail: tomas.moravec@klokocka.cz
Tel.: 251 005 202Mobil: 602 278 825

Novotný Petr
servisní poradce Kia

Pobočka: Kia
E-mail: petr.novotny@klokocka.cz
Tel.: 222 197 402Mobil: 607 033 434

Pokorný Richard
servisní poradce lakovny a klempírny

Pobočka: SEAT
E-mail: richard.pokorny@klokocka.cz
Tel.: 251 005 201Mobil: 607 037 285

Rendl Vít
garanční specialista

Pobočka: ŠKODA Praha 6
E-mail: vit.rendl@klokocka.cz
Tel.: 222 197 207Mobil: 607 033 433

Sembdner Petr
servisní poradce Audi

Pobočka: Audi
E-mail: petr.sembdner@klokocka.cz
Tel.: 222 197 503Mobil: 607 033 431

Sýkora Zdeněk
servisní poradce ŠKODA

Pobočka: ŠKODA Praha 6
E-mail: zdenek.sykora@klokocka.cz
Tel.: 222 197 202Mobil: 601 252 784

Šamberger Michal
servisní poradce VW, SEAT, ŠKODA

Pobočka: SEAT
E-mail: michal.samberger@klokocka.cz
Tel.: 251 005 119

Toman Jan
servisní poradce ŠKODA

Pobočka: ŠKODA Praha 6
E-mail: jan.toman@klokocka.cz
Tel.: 222 197 203Mobil: 602 266 631

Ulm Václav
servisní poradce Volkswagen

Pobočka: Volkswagen Praha 6
E-mail: vaclav.ulm@klokocka.cz
Tel.: 222 197 337

Veleta Petr
servisní poradce VW, SEAT, ŠKODA

Pobočka: SEAT
E-mail: petr.veleta@klokocka.cz
Tel.: 251 005 119Mobil: 607 037 286

Veselý Jaroslav
vedoucí servisních služeb Kia

Pobočka: Kia
E-mail: jaroslav.vesely@klokocka.cz
Tel.: 222 197 401Mobil: 607 055 510

Vlček Jakub
poradce pro pojistné události

Pobočka: ŠKODA Praha 6
E-mail: jakub.vlcek@klokocka.cz
Tel.: 222 197 203Mobil: 607 033 432

Volf Tomáš
vedoucí servisních služeb ŠKODA

Pobočka: ŠKODA Praha 6
E-mail: tomas.volf@klokocka.cz
Tel.: 222 197 210Mobil: 602 282 670

Wait David
vedoucí servisních služeb Audi

Pobočka: Audi
E-mail: david.wait@klokocka.cz
Tel.: 222 197 508Mobil: 607 033 435

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050